حلول ماه ربیع الاول
1391/08/16 12:20:32
سرویس صحن
صابری در تذکر شفاهی:

توجهی به ضعف مدیریتی در وزارت صنعت، معدن و تجارت نمی‌شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضعف مدیریت در وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: اخراج کارگران معدن و بی توجهی نسبت به حقوق بازنشستگان مشکلات زیادی را برای صنعت معدن در استان گلستان ایجاد کرده است.
توجهی به ضعف مدیریتی در وزارت صنعت، معدن و تجارت نمی‌شود عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضعف مدیریت در وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: اخراج کارگران معدن و بی توجهی نسبت به حقوق بازنشستگان مشکلات زیادی را برای صنعت معدن در استان گلستان ایجاد کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/20803.jpg توجهی,به,ضعف,مدیریتی,در,وزارت,صنعت،,معدن,و,تجارت,نمی‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رضا صابری در نشست علنی امروز (سه شنبه 16 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: با وجود تذکرات چند ماهه متأسفانه همچنان بی توجهی به توانمندی مدیریتی و انسانی از سوی این وزارتخانه همچنان ادامه یافته و در این زمینه به توصیه های نمایندگان استان هم توجهی نمی شود.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وزارت صنعت، معدن و تجارت در اعمال مدیریت کامل در معادن ذغال سنگ، منطقه آزادشهر و رامیان را آسیب پذیر کرده به طوری که علاوه بر اخراج تعداد زیادی از کارگران نسبت به حقوق بازنشستگان معادن نیز بی توجهی صورت می گیرد.

وی خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت تأکید کرد: آقای وزیر توسعه شهرک های صنعتی آزادشهر و رامیان یکی از راهکارهایی بود که می توانست به حل مشکلات اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری کمک کند که همچنان این شهرک ها به لحاظ زیرساخت مورد بی اعتنایی و بی توجهی است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر کشاورزی تصریح کرد: توزیع نهاده های کشاورزی و کود شیمیایی تا چه اندازه مشکل حاد مدیریتی است که امروز کشاورزان برای کشت گندم باید در صف های طولانی منتظر دریافت یک قلم نهاده کشاورزی باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet