حلول ماه ربیع الاول
1391/08/16 12:42:47
سرویس صحن
رستمیان در تذکر شفاهی:

توسعه در مناطق مختلف کشور نامتوازن‌تر از قبل شده است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از توسعه نامتوازن در کشور گفت: طبق برنامه پنجم توسعه قرار بود موضوع توسعه نامتوازن در کشور حل شود اما به نظر می‌رسد توسعه در مناطق مختلف کشور نامتوازن‌تر از قبل شده است.
توسعه در مناطق مختلف کشور نامتوازن‌تر از قبل شده است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از توسعه نامتوازن در کشور گفت: طبق برنامه پنجم توسعه قرار بود موضوع توسعه نامتوازن در کشور حل شود اما به نظر می‌رسد توسعه در مناطق مختلف کشور نامتوازن‌تر از قبل شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/21824.jpg توسعه,در,مناطق,مختلف,کشور,نامتوازن‌تر,از,قبل,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالرحمان رستمیان در نشست علنی امروز (سه‌شنبه  16 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: طبق برنامه پنجم توسعه قرار بود در مورد توسعه نامتوازن 10 درصد شهرستان‌ها و استان‌هایی که در این زمینه مشکل دارند اقدام شود اما با توجه به شرایط موجود متاسفانه توسعه نامتوازن‌تر از قبل شده است.

نماینده مردم دامغان در مجلس در ادامه افزود: اگر منابع و اعتبارات براساس شاخص‌ها تقسیم شود بسیاری از سفارش‌خواهی‌ها، سفارش‌جویی‌ها و سفارش‌دهی‌ها حذف می‌شود و بساط امضا گرفتن‌ها و امضا دادن‌ها برچیده شده و نمایندگان مجلس به سمت وظایف و کارهای اصلی خود حرکت می‌کنند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در پایان گفت: اگر طبق برنامه پنجم توسعه تقسیم اعتبارات و منابع براساس شاخص‌ها انجام شود مشکل توسعه نامتوازن در کشور حل می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet