حلول ماه ربیع الاول
1391/08/16 13:55:48
سرویس سیاسی
غضنفر‌آبادی:

غرب توانمندی‌های ایران را ضدصلح جلوه می‌دهد

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس در واکنش به تهدید خواندن توان سایبری ایران از جانب غرب گفت: آمریکا و غرب همیشه توانمندی‌های ایران را به شکل هراسناک جلوه می‌دهند.
غرب توانمندی‌های ایران را ضدصلح جلوه می‌دهد عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس در واکنش به تهدید خواندن توان سایبری ایران از جانب غرب گفت: آمریکا و غرب همیشه توانمندی‌های ایران را به شکل هراسناک جلوه می‌دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/13639.jpg غرب,توانمندی‌های,ایران,را,ضدصلح,جلوه,می‌دهد Icana

موسی غضنفر‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری تداوم پروژه ایران هراسی غرب توضیح داد: دروغ‌پردازی رسانه‌های آمریکایی و اروپایی تازگی ندارد و آنها همواره درصدد بودند تا توانمندی‌های ایران را دشمن بشریت جلوه دهند.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی درباره توان سایبری جمهوری اسلامی ایران گفت: ایران با اتکا به خدا و اعتماد به هوش سرشار جوانانش توانست در سال‌های اخیر به توان بالایی در قدرت سایبری دست‌ بیابد و این موهبتی برای کشور قلمداد می شود چراکه در عصر ارتباطی و جهانی شده امروز کشوری که بر روی قدرت سایبری خود مانور ندهد قافیه را باخته است و نمی‌تواند بحران‌های در پیش رو را کنترل کند.

غضنفر‌آبادی تصریح کرد: ایران هیچ‌گاه از توان سایبری خود به شکلی تهاجمی استفاده نکرده است بلکه خود غرب برای نخستین بار با حملات ویروسی به سیستم‌ها و رایانه‌های مراکز حساس مثل تاسیسات هسته‌ای آتش این نبرد سایبری را شعله‌ور کرد و حالا بیم از اراده ایران به تلافی این تجاوز دارد.

وی گفت: ‌توان سایبری ایران برای مقابله با تهدیدات در پیش روی جمهوری اسلامی است چرا که ما با عملکرد خود نشان داده‌ایم که همواره از صلح جهانی در همه عرصه‌ها استقبال می‌کنیم به شرطی که غرب نیز به توانمندی‌های ایران چشم طمع نداشته باشد چون در صورت نیاز پاسخ ایران کوبنده و خانمان‌سوز خواهد بود.

نماینده مردم بم در مجلس افزود: غرب به رهبری آمریکا دانش‌ها و تکنولوژی‌های که ایران بومی‌سازی کرده را خطری برای منافع خود می‌داند و سعی می‌کند تا در مجامع بین‌المللی آن را قدرتی ضد صلح جهانی معرفی کند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس یادآور شد: ملت‌های جهان دیگر به خوبی می‌دانند که ایران در راستای دفاع از سیاست صلح و آشتی جهانی استفاده می‌کند و هرگز مرعوب دروغ‌پردازی‌های رسانه‌ای غرب قرار نمی‌گیرند.

شبکه خبری سی ان ان از لزوم توجه به تهدید جدی و مخاطره انگیر قدرت سایبری ایران صحبت به میان آورده و با فضاسازی رسانه‌ای خواستار آن شده تا نامزد‌های انتخابات آمریکا به این مسئله توجه ویژه کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet