خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/08/16 14:49:12
سرویس فرهنگی
عباسی:

قطار وزنه برداری با مربیان داخلی به ایستگاه پایانی می‌رسد

عضوکمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه به کار گیری مربیان خارجی، دردی از دردهای وزنه برداری ایران دعوا نمی کند، گفت: قطار وزنه برداری با مربیان داخلی به ایستگاه پایانی می‌رسد.
قطار وزنه برداری با مربیان داخلی به ایستگاه پایانی می‌رسد عضوکمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه به کار گیری مربیان خارجی، دردی از دردهای وزنه برداری ایران دعوا نمی کند، گفت: قطار وزنه برداری با مربیان داخلی به ایستگاه پایانی می‌رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/18835.jpg قطار,وزنه,برداری,با,مربیان,داخلی,به,ایستگاه,پایانی,می‌رسد Icana

سلیمان عباسی در گفت‌و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، افزود:هم اکنون کشورمان در رشته وزنه برداری جایگاه مناسبی  درعرصه جهانی دارد، به همین علت باید مسئولان ذی ربط نگاهی ویژه به این ورزش پهلوانی داشته باشند.

نماینده مردم گنبد کاوس در مجلس شورای اسلامی، ‌تصریح کرد : انتظارمی‌رود با استفاده از ظرفیت‌های موجود و حمایت های مالی فدراسیون در آینده نزدیک شاهد درخشش ورزشکاران وزنه داری درمیادین ورزشی باشیم.

وی ادامه داد: مسئولان باید خودشان با توجه به حساسیت موضوع  درمورد کادر فنی تصمیم گیری کرده و از کسانی در کار استفاده کنند که قصد شان خدمت در جهت اعتلای ورزش وزنه برداری باشد .

عباسی افزود: کشورهای صاحب نام وزنه برداری، قسمت اعظم بودجه ورزشی خود را در بخش وزنه برداری پایه و رده های سنی مختلف سرمایه گذاری می کنند. درحقیقت این تیم‌ها آنقدراهمیت دارند که مدیران باشگاه‌ها برای انتخاب مربیان و فراهم کردن امکانات لازم برای آنها به اندازه تیم بزرگسالان وقت و هزینه می‌گذارند و حتی گاه سهم بیشتری را به تیم های پایه اختصاص می دهند.

وی تصریح کرد :‌تجربه ما نشان می‌دهد که مربیان خارجی برای ورزش کشور، به ویژه درتیم‌های پایه‌ایا مفید نبوده اند، زیرا این مربیان هیچ گونه آشنایی با فرهنگ غنی ایرانی ندارند.

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس بابیان اینکه ورزش کشور نیازبه مربیان درجه اول داخلی دارد تاتحولات اساسی در ورزش ایجاد کنند،افزود : درحالی که مربیان داخلی  خانه نشین هستند، مسئولان نباید از مربیان غیرایرانی استفاده کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet