حلول ماه ربیع الاول
1391/08/17 16:19:24
سرویس بین الملل
زمانیان با اشاره به پایان نشست 4 روزه مخالفان سوریه در دوحه:

گردهمایی مخالفان سوریه به آشوب‌ها دامن زد

نماینده اصولگرای مجلس نهم، با بیان اینکه گردهمایی مخالفان سوریه در دوحه قطر به آشوب‌ها دامن زد،گفت: همزمانی سفر دیوید کامرون به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، نشست سران معارض سوریه و تشدید بمب‌گذاری‌های در این کشور، اوضاع منطقه را پیچیده‌تر کرده است.
گردهمایی مخالفان سوریه به آشوب‌ها دامن زد نماینده اصولگرای مجلس نهم، با بیان اینکه گردهمایی مخالفان سوریه در دوحه قطر به آشوب‌ها دامن زد،گفت: همزمانی سفر دیوید کامرون به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، نشست سران معارض سوریه و تشدید بمب‌گذاری‌های در این کشور، اوضاع منطقه را پیچیده‌تر کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/28666.jpg گردهمایی,مخالفان,سوریه,به,آشوب‌ها,دامن,زد Icana

سید سعید زمانیان دهکردی در گفت‌و گو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ارتباط میان نشست معارضان سوریه در دوحه و تشدید بمب‌گذاری‌ها در سوریه اظهار داشت: در بحث مسائل و مشکلات سوریه عرب‌های متعصب و همچنین سران سر سپرده کشورهای عربی نقش اساسی ایفا می‌کنند.
نماینده مردم شهر کرد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: سران سر سپرده کشورهای عربی از تمام تجهیزات و منابع مالی خود به منظور تشدید بحران در سوریه استفاده می‌کنند و در صورتی که به عمق این حمایت‌های تروریستی نگاهی کنیم تنها دشمنی با مسلمانان را خواهیم یافت.
وی، به نقش صهیونیست‌ها و کشورهای غربی در ایجاد بحران در سوریه اشاره کرد و بیان داشت: دست استکبار جهانی را می‌توان آشکارا در بحران داخلی سوریه مشاهده کرد .

سوریه خط مقدم مبارزه با صهیونیست‌ها


زمانیان دهکردی، تصریح کرد: سوریه به عنوان خط مقدم مبارزه با صهیونیست‌ها با وجود بحران داخلی که به وسیله گروهک‌های تروریستی مورد حمایت کشورهای غربی و سران مرتجع کشورهای عربی ایجاد شده، فشارهای زیادی را تحمل می‌کند.
نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی در خصوص ارتباط میان همزمانی سفر چند روزه دیوید کامرون به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، نشست سران معارض سوریه و تشدید بمب‌گذاری‌های در این کشور، تاکید کرد: کشورهای غربی به منظور خروج از وضعیت نامطلوب اقتصادی خود، به اختلافات میان کشورها دامن می‌زنند تا بتوانند با فروش تسلیحات نظامی کمی از رکود اقتصادی غرب کم کنند.
عضو کمیسیون برنامه، محاسابات و بودجه در مجلس نهم، تاکید کرد: سران معارض سوریه مزدورانی هستند که برای منافع مادی می‌جنگند و ادامه دادن به بحران در سوریه به وسیله تروریست‌ها برای فروش بیشتر تسلیحات انگلستان و آمریکا به کشورهای مرتجع عربی حوزه خلیج فارس است.

شورای مخالفان دولت سوریه نشست چهار روزه‌ای را با هدف تشکیل کمیته رهبران جدید سیاسی در دوحه پایتخت قطر آغاز کرد، این نشست ار روز یکشنبه آغاز و ظهر امروز پایان یاقت.


پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet