حلول ماه ربیع الاول
1391/08/16 14:27:51
سرویس اقتصادی
افتخاری خبر داد:

پیگیری مطالبات زنان بازرگان از سوی فراکسیون زنان مجلس

سخنگوی فراکسیون زنان و خانواده مجلس از پیگیری مطالبات زنان بازرگان عضو اتاق بازرگانی از سوی فراکسیون زنان و خانواده مجلس خبر داد.
پیگیری مطالبات زنان بازرگان از سوی فراکسیون زنان مجلس سخنگوی فراکسیون زنان و خانواده مجلس از پیگیری مطالبات زنان بازرگان عضو اتاق بازرگانی از سوی فراکسیون زنان و خانواده مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/9054.jpg پیگیری,مطالبات,زنان,بازرگان,از,سوی,فراکسیون,زنان,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، لاله افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگاران از جلسه روز گذشته اعضای فراکسیون زنان و خانواده مجلس با تعدادی از اعضای کانون زنان بازرگان اتاق بازگانی خبر داد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه توانمندی‌ها و چالش‌های پیش روی زنان بازرگان مطرح شد.

وی افزود: در نشست اعضای فراکسیون زنان و خانواده مجلس با زنان بازرگان، ‌ظرفیت‌های موجود در قوانین و نیز امکانات کشور در حوزه‌های انتخابیه نمایندگان عضو فراکسیون زنان مجلس با عنایت به ماده 230 قانون برنامه پنجم توسعه و دیگر قوانین مورد بررسی قرار گرفت.

سخنگوی فراکسیون زنان و خانواده مجلس تصریح کرد: همچنین در این نشست، انتقال و پیگیری مطالبات زنان بازرگان از وزارت‌خانه‌های مربوطه و مراکز ذی‌نفع مطرح شد و به تصویب رسید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet