حلول ماه ربیع الاول
1391/08/16 14:57:16
سرویس بین الملل
دستغیب با اشاره به طرح صهیونیست‌ها برای توسعه سیستم ضدموشکی؛

صهیونیست‌ها برای نجات از باتلاق فروپاشی دست‌و پا می‌زنند

نائب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس تصمیم رژیم صهیونیستی برای توسعه سیستم ضدموشکی خود را تبلیغاتی خواند و گفت: دست و پا زدن‌های رژیم صهیونیستی برای نجات از باتلاق فروپاشی شدت گرفته است.
صهیونیست‌ها برای نجات از باتلاق فروپاشی دست‌و پا می‌زنند نائب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس تصمیم رژیم صهیونیستی برای توسعه سیستم ضدموشکی خود را تبلیغاتی خواند و گفت: دست و پا زدن‌های رژیم صهیونیستی برای نجات از باتلاق فروپاشی شدت گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/3163.jpg صهیونیست‌ها,برای,نجات,از,باتلاق,فروپاشی,دست‌و,پا,می‌زنند Icana

سید احمد رضا دستغیب در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تصیم صهیونیست‌ها برای توسعه سیستم ضد موشکی این کشور، اظهارداشت: رژیم صهیونیستی با ایجاد جنگ روانی و ایجاد هراس در میان کشورهای منطقه سعی دارد  گام مهمی در فروش تسلیحات غرب بردارد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  عمده کشورهای خریدار تسلیحات ازغرب کشورهای منطقه خاورمیانه بوده‌اند، تصریح کرد:غرب با کمک رژیم صهیونیستی سال‌ها با فرافکنی در منطقه ملتهب خاورمیانه سعی داشته از ظرفیت‌های موجود به نحو احسن استفاده کرده و طراز تجاری خود از طریق فروش تسلیحات نظامی به کشورهای مذکور را بالا ببرد.

وی، ادامه داد: هدف دیگر تقویت سیستم ضد موشکی رژیم صهیونیستی باهمکاری و صرف هزینه هنگفت توسط استکبار جهانی منحرف کردن افکار عمومی ساکنان اراضی اشغالی از خطراتی است که در پس پرده بیداری اسلامی متوجه این رژیم جعلی شده است.

نماینده اصولگرای مجلس نهم با تاکید براینکه دولتمردان جعلی صهیونیستی از سوی ساکنان اراضی اشغالی تحت فشار قرارگرفته‌اند، افزود: پس از موفقیت حزب‌الله لبنان در به پرواز درآوردن پهپاد بر فراز اراضی اشغالی ساکنان این منطقه با فشار بر دولتمردان جعلی  خود خواستار تامین امنیت در این اراضی شده‌اند.

نائب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس بابیان اینکه رژیم صهیونیستی از سوی محور مقاومت اسلامی به شدت تهدید می‌شود، گفت: غرب سعی دارد با کمک به هم‌پیمان خود تهدیداتی را که از سوی جبهه مقاومت اسلامی در پس پرده بیداری اسلامی متوجه این رژیم جعلی شده کاهش دهد و به نوعی یا‌س و ناامیدی را در میان حامیان مقاومت ایجاد کند.

 رژیم صهیونیستی اعلام کرده قصد دارد به علت تهدیدات جدی که متوجه این رژیم است، سیستم دفاع موشکی این رژیم موسوم به " گنبد آهنین " را توسعه دهد و درهمین راستا سال 2011 کنگره آمریکا برای استقرار سیستم مذکور مبلغ 205 میلیون دلار را اختصاص داده بود./

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet