خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1391/08/17 08:33:00
سرویس استان ها
آقا‌محمدی با انتقاد از برخورد نامناسب مدیر‌عامل بانک ملت در استان لرستان :

وام‌ها به مشتریان پرداخت نمی‌شود

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس با اظهار نا‌رضایتی از فعالیت برخی بانک‌ها در استان لرستان گفت:برخی بانک‌ها در ارئه خدمات به مشتریان ضعیف‌ عمل می‌کنند.
وام‌ها به مشتریان پرداخت نمی‌شود نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس با اظهار نا‌رضایتی از فعالیت برخی بانک‌ها در استان لرستان گفت:برخی بانک‌ها در ارئه خدمات به مشتریان ضعیف‌ عمل می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/770.jpg وام‌ها,به,مشتریان,پرداخت,نمی‌شود Icana

ابراهیم آقا‌محمدی درگفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، با اظهار نارضایتی از فعالیت بانک ملت در استان لرستان در خصوص انجام امور بانکی مردم گفت: این بانک ضعیف‌ترین بانک استان در ارائه خدمات به مشتریان بوده و مشکلات بسیاری را برای افراد مراجعه کننده رقم زده است.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بانک ملت در استان لرستان از انجام وظایف خود کوتاهی می‌کند افزود: از هزار و 183طرح‌های مسکن روستایی که به این بانک معرفی شده‌اند در سطح استان تاکنون فقط به 2تا از این طرح‌ها وام مسکن داده شده است.

وی با بیان اینکه سهمیه وام مسکن شهرستان خرم‌آباد 400 وام بوده است تصریح کرد: صرفا در خصوص پرداخت وام 50 نفر موافقت شده که این تعداد هم فقط در حد تکمیل پرونده و کار‌های مقدماتی پیش رفته است.

آقا‌محمدی با ضعیف ارزیابی کردن عملکرد بانک ملت در استان لرستان در خصوص پرداخت وام‌های گوناگون گفت: این بانک در پرداخت وام تعمیراتی مسکن و ازدواج نیز بسیار بد عمل کرده و نتوانسته نیاز‌های مشتریان خود را مرتفع کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به اینکه مدیر‌عامل بانک ملت در استان لرستان بیشتر مواقع در محل کار خود حضور ندارد افزود: غیر بومی بودن مدیر‌عامل و عدم حضور به موقع در ب این بانک موجب بروز معضلات بسیاری برای مردم شده و کار‌های بانکی مشتریان با صرف زمان زیاد انجام نمی‌شود.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس با بیان این مطلب که برخورد کارمندان بانک ملت در استان لرستان با مشتریان اصلا مناسب نیست تصریح کرد: عدم انجام کار مشتریان و یا تأخیر در انجام آن از سوی کارمندان بانک باید با برخوردی بهتر و مناسب‌تر صورت بگیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس یادآور شد: امید است مسئولان با توجه به مشکلات موجود در استان لرستان اسباب رفع آن‌ها را مرتفع کرده و مطالبه مردم که در حال حاضر از بین رفتن کاهلی در بخش بانک‌های این استان است اجابت شود./

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet