حلول ماه ربیع الاول
1391/08/17 08:54:42
سرویس بین الملل
احمدی تاکیدکرد:

حمایت از محمود عباس، دستور کار مقامات رژیم‌ جعلی صهیونیستی

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس تظاهرات آوارگان فلسطینی در اردن در واکنش به اظهارات اخیر محمود عباس را واکنشی به سخنان نسنجیده وی خواند و گفت: حمایت از محمود عباس در دستور کار ویژه مقامات رژیم جعلی صهیونیستی قرار دارد.
حمایت از محمود عباس، دستور کار مقامات رژیم‌ جعلی صهیونیستی رئیس کمیته روابط خارجی مجلس تظاهرات آوارگان فلسطینی در اردن در واکنش به اظهارات اخیر محمود عباس را واکنشی به سخنان نسنجیده وی خواند و گفت: حمایت از محمود عباس در دستور کار ویژه مقامات رژیم جعلی صهیونیستی قرار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/28751.jpg حمایت,از,محمود,عباس،,دستور,کار,مقامات,رژیم‌,جعلی,صهیونیستی Icana

وحید احمدی در گفت‌و گو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تظاهرات آوارگان فلسطینی در اردن در واکنش به اظهارات اخیر محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، گفت: تناقض در گفتار ابومازن بارها نمایان شده و وی در پشت پرده با مقامات رژیم صهیونیستی هماهنگ است.

نماینده مردم کنگاور، صحنه، هرسین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه محمود عباس تنها در ظاهر حامی حقوق فلسطینی‌ها بوده است، تصریح کرد: با رصد زندگی سیاسی محود عباس می‌توان دریافت که وی در پشت پرده مجری طرح‌های غرب و رژیم اشغال‌گر قدس بوده و تنها در ظاهر خود را حامی ملت مظلوم فلسطین جلوه می‌دهد.

حمایت از محمود عباس دستور کار مقامات رژیم جعلی صهیونیستی

وی، ادامه داد: در اظهارات اخیر مقامات جعلی صهیونیستی که اعلام داشتند هدایت و حمایت از ابومازن در دستور کاری آنها بوده نیز عمق وابستگی این فرد در پشت صحنه به غرب را می‌توان مشاهده کرد.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس نهم با تاکید بر اینکه باید حق بازگشت فلسطینیان به سرزمین‌های اجدادی خود محفوظ است، ادامه داد: محمود عباس با وارد شدن به بحث سازش با رژیم صهیونیستی به حق بازگشت آوارگان رانده شده از سرزمین‌های آبا و اجدادی خود پشت پا زده است.

ابومازن، نماینده ملت فلسطین نیست

رئیس‌ کمیته روابط خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آوارگان فلسطینی هیچ‌گاه ابومازن را به عنوان نماینده خود ندانسته‌اند، گفت: با مواضعی که محمود عباس برای سازش با رژیم غاصب صهیونیستی در پیش گرفته جایگاهی در میان فلسطینیان نخواهد داشت و مردم مظلوم این کشور هیچ‌گاه اجازه نخواهند داد که با سازش‌کاری محمود عباس، کشورآنها کوچک شود.

 روز گذشته صدها تن از آوارگان فلسطینی در سه اردوگاه آوارگان در اردن در محکومیت سخنان اخیر محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در مورد امکان چشم پوشی از حق بازگشت آوارگان فلسطینی تظاهرات کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet