هدر اصلی
1391/08/16 16:16:00
سرویس بین الملل
نقوی‌حسینی در واکنش به ترور برادر رئیس پارلمان سوریه مطرح‌کرد:

ترور نخبگان، سیاست جدید معارضان در سوریه

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس نهم،با اشاره به ترور اسامه اللحام برادر رییس پارلمان سوریه، گفت: ترور نخبگان و افزایش بمب‌گذاری‌ها سیاست جدید معارضان در سوریه است.
ترور نخبگان، سیاست جدید معارضان در سوریه سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس نهم،با اشاره به ترور اسامه اللحام برادر رییس پارلمان سوریه، گفت: ترور نخبگان و افزایش بمب‌گذاری‌ها سیاست جدید معارضان در سوریه است. https://cdn.icana.ir/d/019/19215.jpg ترور,نخبگان،,سیاست,جدید,معارضان,در,سوریه Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت‌و گو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ترور برادر رئیس پارلمان سوریه، گفت: ترور نخبگان و شخصیت‌های مهم و سیاسی سوریه سناریوی جدید تروریست‌های مسلح است.

 نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: با وجود همه تلاش‌های کشورهای غربی، صهیونیست‌ها و سران کشورهای مرتجع عربی منطقه در کمک تسلیحاتی به گروهک‌های تروریستی برای تغییر حاکمیت در سوریه، این گروهک‌ها نه تنها موفق نبودند بلکه ملت و دولت سوریه آنان را سرکوب کردند.

وی، ادامه داد: استراتژی جدید معارضان سوریه ایجاد ناامنی و تبلیغات‌های منفی به وسیله ترور نخبگان و تشدید بمب‌گذاری ‌ها برای تشویش اذهان عمومی علیه دولت سوریه است.

نماینده اصولگرای مجلس نهم، افزود: آمریکایی‌های با شکست در نقشه‌های خود در سوریه اقدام به برگزاری نشستی در دوحه قطر به منظور پیش گرفتن استراتژی جدیدی برای مقابله با دولت سوریه کردند.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس نهم، خاطر نشان کرد: با توجه به سیاست‌های جدید معارضان در سوریه، تشدید بمب‌گذاری‌ها در این کشور پیش بینی می‌شود.
اقدام تروریست‌ها در کشتن برادر رئیس مجلس سوریه، انفجار در خط لوله نفت حمص و تشکیل پنج جبهه جنگی از سوی گروه‌های مسلح از جمله خبرهای مربوط به سوریه است./
پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet