شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/16 16:00:15
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی:

سیاست ما در مورد آمریکا کاملا مشخص است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران در رابطه با آمریکا همواره مشخص بوده و رابطه با این کشور از خطوط قرمز ما به‌شمار می‌رود.
سیاست ما در مورد آمریکا کاملا مشخص است رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران در رابطه با آمریکا همواره مشخص بوده و رابطه با این کشور از خطوط قرمز ما به‌شمار می‌رود. https://cdn.icana.ir/d/019/1410.jpg سیاست,ما,در,مورد,آمریکا,کاملا,مشخص,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علاءالدین بروجردی با اشاره به برخی اظهارات درباره مذاکره با آمریکا به باشگاه خبرنگاران گفت:در شرایط فعلی این موضوع به عنوان طرحی از سوی آمریکایی‌ها برای تأثیرگذاری بر افکار عمومی مردم کشورشان در آستانه انتخابات ریاست جمهوری مطرح شده است.
وی افزود: سیاست ما در مورد آمریکا و مذاکره با این کشور کاملاً مشخص بوده و همواره جزء خطوط قرمز جمهوری اسلامی ایران محسوب شده است و اگر در آینده بنا بر مذاکره باشد، قطعا منافع ملی در این زمینه مدنظر قرار خواهد گرفت.
رئیس کمیسیون امنیت ملی با اشاره به بهره‌گیری آمریکا از گروه‌های تروریستی خاطرنشان کرد: بهره‌گیری از سازمان‌های تروریستی برای پیشبرد اهداف آمریکا در سطح منطقه و جهان، نشان‌دهنده ضعف آمریکایی‌ها در سیاست‌های خصمانه خودشان است./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet