هدر اصلی
1391/08/17 10:06:25
سرویس فرهنگی
منصوری آرانی با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌‌های البسه ایرانی- اسلامی:

فرهنگ اسلامی، اهالی استکبار را خانه نشین می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، افزود: با توسعه فرهنگ ایرانی- اسلامی، اهالی استکبار خانه نشین می‌شوند ، ار همین رو برگزاری نمایشگاه‌های متعدد و باکیفیت البسه ایرانی- اسلامی امری ضروری در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.
فرهنگ اسلامی، اهالی استکبار را خانه نشین می‌کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، افزود: با توسعه فرهنگ ایرانی- اسلامی، اهالی استکبار خانه نشین می‌شوند ، ار همین رو برگزاری نمایشگاه‌های متعدد و باکیفیت البسه ایرانی- اسلامی امری ضروری در جامعه اسلامی تلقی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/6242.jpg فرهنگ,اسلامی،,اهالی,استکبار,را,خانه,نشین,می‌کند Icana

عباسعلی منصوری آرانی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت،افزود: صنعت پوشاک در کشورما، متاسفانه با تهاجمات بی شمار فرهنگی روبرواست ، دشمن نیز از این فرصت سواستفاده کرده و لباس هایی در بازارکشور پخش می‌کند که هیچ سنخیتی با فرهنگ ایرانی – اسلامی ما ندارد.

نماینده مردم  کاشان وآران بیدگل در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نمایشگاه البسه ایرانی – اسلامی با توجه به مخاطبان قابل توجه و خاصی که دارد، فضای بسیار مناسبی برای خانواده‌هااست تا علاوه بر آشنایی با مسائل دینی ومذهبی،  بتوانند ملزومات کاربردی همچون پوشش اسلامی را برای خود و خانواده به بهتریت شکل ممکن تامین کنند.

وی ادامه داد :‌این الگو باید مبتنی‌برارزش‌های اسلامی باشد. به عبارت دیگر الگوی ایرانی- اسلامی اول باید،مبتنی‌بر تحکیم گسترش ارزش‌های اسلامی ودوم، مبتنی‌ براستعدادهای ذاتی بومی کشورباشد، یعنی ما باید به توانمندی‌های خود متکی باشیم.

منصوری آرانی افزود : گسترش و رواج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه و حمایت از طراحان و تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان این پوشش و تسهیل مسیر دست‌یابی مردم به پوشش منطبق برالگوهای اسلامی، سیاست‌ها و خط‌ مشی‌های اجرایی، ارائه الگوهای پوشش اسلامی، ایرانی در انواع و طرح‌های متفاوت منطبق با انواع سلایق مخاطبان و گروه‌های سنی مختلف از دیگرپیامدهای مثبت توسعه الگوهای ایران- اسلامی در کشور است.

 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، یاد آور شد: تدوین الگوی توسعه ایرانی ـ اسلامی،رشد و بالندگی انسانها بر مدارحق و عدالت و دستیابی به جامعه ای متکی بر ارزشهای اسلامی و انقلابی و تحقق شاخص های عدالت اجتماعی و اقتصادی در گرو آنست که تمام دستگاه های اجرایی با یکدیگر همکاری کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet