خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1391/08/16 16:08:46
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حیدرپور شهرضایی:

رایزنی فروزنده با رئیس‌مجلس به منزله دخالت در امورات قوه مقننه است

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس با اشاره به رایزنی فروزنده با رئیس‌مجلس در خصوص طرح سوال از رئیس‌جمهور گفت: این اقدام معاون پارلمانی رئیس‌جمهور به منظور دخالت در امورات قوه مقننه است.
رایزنی فروزنده با رئیس‌مجلس به منزله دخالت در امورات قوه مقننه است عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس با اشاره به رایزنی فروزنده با رئیس‌مجلس در خصوص طرح سوال از رئیس‌جمهور گفت: این اقدام معاون پارلمانی رئیس‌جمهور به منظور دخالت در امورات قوه مقننه است. https://cdn.icana.ir/d/019/716.jpg رایزنی,فروزنده,با,رئیس‌مجلس,به,منزله,دخالت,در,امورات,قوه,مقننه,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ عوض حیدرپورشهرضایی نماینده شهرضا ، به رایزنی‌های فروزنده، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با علی لاریجانی، رئیس مجلس در خصوص طرح سوال از رئیس‌جمهور اشاره کرد و به باشگاه خبرنگاران گفت: این اقدام فروزنده به نوعی دخالت در امورات قوه مقننه است.
وی تصریح کرد: معاون امور پارلمانی رئیس‌جمهور نباید در چنین شرایطی در امورات داخلی قوه مقننه از جمله طرح سوال از رئیس‌جمهور دخالت کند.
عضو فراکسیون رهروان ولایت خاطرنشان کرد: طرح سوال از رئیس‌جمهور به هیچ وجه منتفی نشده و منتفی نخواهد شد چرا که طبق قانون باید سیر قانونی خود را طی کند.
حیدرپور افزود:این طرح کماکان در دستور کار مجلس است./

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet