حلول ماه ربیع الاول
1391/08/17 09:22:49
سرویس بین الملل
شوهانی با اشاره به ترور برادر رئیس پارلمان سوریه:

دامن‌زدن به ناامنی سناریوی جدید معارضین سوریه

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، ترور برادر رئیس مجلس سوریه را پروژه جدید معارضین دانست و گفت: ایجاد ناامنی از طریق بمب‌گذاری و ترور شخصیت‌ها فاز جدیدی از اجرای سیاست‌های معارضین در سوریه است.
دامن‌زدن به ناامنی سناریوی جدید معارضین سوریه عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، ترور برادر رئیس مجلس سوریه را پروژه جدید معارضین دانست و گفت: ایجاد ناامنی از طریق بمب‌گذاری و ترور شخصیت‌ها فاز جدیدی از اجرای سیاست‌های معارضین در سوریه است. https://cdn.icana.ir/d/019/10757.jpg دامن‌زدن,به,ناامنی,سناریوی,جدید,معارضین,سوریه Icana

احمد شوهانی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ترور برادر رئیس مجلس سوریه از سوی تروریست‌های مسلح، اظهار داشت: شکست‌های متعدد معارضین و حامیان غربی آنها در ساقط کردن دولت مردمی سوریه آنها را به صرافت انداخته تا با ترور نخبگان سوریه به خواسته‌های خود دست یابند.

نماینده مردم ایلام، ایوان و چرداول در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشورهای غربی نیز حمایت خود از معارضین سوری را به حداقل رسانده‌اند، تصریح کرد: با اضافه شدن القاعده به نیروهای معارض سوری و در پیش گرفتن ترور شخصیت‌ها در این کشور وعدم موفقیت مخالفانی که ازسوی غرب حمایت تسلیحاتی می‌شده‌اند، حامیان غربی تروریست‌ها با دلسردی مواجه کرده است.

وی، ادامه داد: معارضین سوری در تلاش بوده‌اند به هر طریق ممکن زمینه‌های دخالت نیروهای خارجی را در این کشور فراهم کنند که  سناریوی جدید یعنی ناامنی از طریق بمب‌گذاری و ترور شخصیت‌ها نیز در همین راستا بوده است.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، با بیان اینکه معارضین با ناامنی گسترده سعی در رسیدن به قدرت را دارند،گفت: از ابتدای پیدایش بحران  سوریه که ساخته دست غرب است معارضین در تلاش هستند با حمایت غرب با بمب‌گذاری و ترور نخبگان سوریه به اهداف خود که براندازی دولت مردمی در سوریه بوده دست یابند که تاکنون موفق به این امر نشده‌اند.

تروریستهای سوری صبح روز گذشته به سوی محمد اسامه اللحام برادر رئیس مجلس سوریه که سوار بر خودرو خود به محل کارش می رفت، تیراندازی کردند که در اثر این توطئه اللحام بر اثر شلیک گلوله کشته شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet