هدر موبایل
1391/08/16 16:54:59
سرویس اقتصادی
قاضی پور از پاسخ وزیر دادگستری قانع نشد

دو سؤال قاضی پور از وزیر دادگستری به صحن علنی می رود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: سؤالاتم از وزیر دادگستری در خصوص نحوه عملکرد سازمان تعزیرات در مورد واردات خودروهای لوکس خارجی و اختصاص ارز مرجع به آن و همچنین عرضه آزاد ۶۰ درصد از سهام پتروشیمی در سازمان بورس است.
دو سؤال قاضی پور از وزیر دادگستری به صحن علنی می رود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: سؤالاتم از وزیر دادگستری در خصوص نحوه عملکرد سازمان تعزیرات در مورد واردات خودروهای لوکس خارجی و اختصاص ارز مرجع به آن و همچنین عرضه آزاد 60 درصد از سهام پتروشیمی در سازمان بورس است. https://cdn.icana.ir/d/019/7760.jpg دو,سؤال,قاضی,پور,از,وزیر,دادگستری,به,صحن,علنی,می,رود Icana

نادر قاضی پور در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت از قانع نشدن خود در کمیسیون قضایی و حقوقی خبر داد و گفت: سیدمرتضی بختیاری وزیر دادگستری با حضور در کمیسیون قضایی و حقوقی توضیحاتی را ارائه داد که قانع کننده نبود و دو سؤال بنده از وی در صحن علنی مجلس قرائت می شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: سؤال نخست بنده از وزیر دادگستری در این باره بود که چرا سازمان تعزیرات با خودروهای لوکس خارجی وارداتی با ارز 1226 تومان برخورد جدی نداشته است که از پاسخ های وزیر قانع نشدم.

قاضی پور ادامه داد: سؤال بعدی من از وزیر دادگستری در خصوص عرضه آزاد 60 درصد از سهام پتروشیمی ها در سازمان بورس بود که سازمان تعزیرات هیچگونه برخوردی با آن نداشتند.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از عدم حضور وزیر کشور در کمیسیون شوراها و امور داخلی خبر داد و گفت: بنده از آقای نجار نیز سؤالی داشتم که به علت حضور نیافتن وی و حضور معاون وزیر حاضر به طرح سؤال نشدم و سؤال از وزیر کشور در صحن علنی مطرح خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet