حلول ماه ربیع الاول
1391/08/16 17:45:53
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون کشاورزی مجلس انجام شد:

تصویب موادی از اصلاح قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها

کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس امروز سه شنبه ۱۶ آبان تشکیل جلسه داد که در مهمترین بخش ها موادی از قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها به تصویب رسید.
تصویب موادی از اصلاح قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس امروز سه شنبه 16 آبان تشکیل جلسه داد که در مهمترین بخش ها موادی از قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها به تصویب رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/10789.jpg تصویب,,موادی,از,اصلاح,قانون,حفظ,کاربری,اراضی,زراعی,و,باغ,ها Icana

محمد تقی توکلی در گفت وگو با خبرنگاراقتصادی خبرگزاری خانه ملت، افزود: در جلسه امروز کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی که با حضور اعضا و هیأت رئیسه کمیسیون برگزار شد، موادی از قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بر اساس اصلاح موادی از قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، مقرر شد تا از تغییر کاربری اراضی زراعی و باغ هایی که در حریم شهرها قرار دارند، جلوگیری شده و با متخلفین نیز برخورد شود.

وی اظهارداشت: در یکی دیگر از بخش های جلسه امروز کمیسیون، لایحه اصلاح قانون نحوه جبران زحمات و خسارات کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست در ارتباط با جرائم زیست محیطی مورد بررسی قرار گرفت که بر این اساس مقرر شد تا حق الزحمه ای به مخبرین حفاظت محیط زیست تعلق گیرد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در پایان یادآور شد: طرح اصلاح ماده 5 تأسیس شورایعالی شهرسازی و معماری ایران نیز در جلسه امروز کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet