حلول ماه ربیع الاول
1391/08/16 17:37:02
سرویس فرهنگی
در جلسه عصر امروز کمیسیون فرهنگی صورت گرفت:

تصوبب مواد مربوط به منابع مالی صداوسیما در کمیسیون فرهنگی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از تصویب مواد مربوط به منابع مالی صداوسیما در ادامه بررسی طرح اداره این سازمان در کمیسیون متبوع خویش خبر داد.
تصوبب مواد مربوط به منابع مالی صداوسیما در کمیسیون فرهنگی سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از تصویب مواد مربوط به منابع مالی صداوسیما در ادامه بررسی طرح اداره این سازمان در کمیسیون متبوع خویش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/12243.jpg تصوبب,مواد,مربوط,به,منابع,مالی,صداوسیما,در,کمیسیون,فرهنگی Icana

سید علی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت درباره جلسه امروز، سه‌شنبه، کمیسیون فرهنگی گفت: در ادامه بررسی طرح خط مشی و اداره صداوسیما و نظارت بر آن، مواد دیگری که در جلسات قبل مراعا مانده بود، مطرح شد.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی افزود: مواد مربوط به فصل سوم که در خصوص منابع مالی سازمان صداوسیما بود، به دلیل اختلاف نظر میان سازمان صدا و سیما، مرکز پژوهشهای مجلس، دیوان محاسبات و کارگروه رسانه و هنر کمیسیون فرهنگی مراعا مانده بود.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس اضافه کرد: مواد 18 تا 20 طرح اداره صداوسیما پس از برگزاری جلسات مکرر و با توافقی که بین دستگاه‌ها صورت گرفت، سرانجام در کمیسیون مطرح شد و پس از بحث فراوان به تصویب رسید.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: همچنین در جلسه امروز، گزارش موسسه فرهنگی ولاء الانتظار مستقر در قم که از سال 80 فعالتهای گسترده‌ای در حوزه برگزاری همایش، آموزشی و فرهنگی آغاز کرده، توسط مسئولین آنها ارائه شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet