حلول ماه ربیع الاول
1391/08/16 17:53:03
سرویس سیاسی
خجسته:

حضور وزیر کشور در کمیسیون شوراها به هفته آینده موکول شد

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با بیان اینکه وزیر کشور به دلیل سفر به استان خراسان رضوی در جلسه امروز این کمیسیون شرکت نکرد، گفت: حضور وزیر کشور برای پاسخ به سوال نمایندگان به جلسه هفته آینده موکول شد.
حضور وزیر کشور در کمیسیون شوراها به هفته آینده موکول شد رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با بیان اینکه وزیر کشور به دلیل سفر به استان خراسان رضوی در جلسه امروز این کمیسیون شرکت نکرد، گفت: حضور وزیر کشور برای پاسخ به سوال نمایندگان به جلسه هفته آینده موکول شد. https://cdn.icana.ir/d/019/971.jpg حضور,وزیر,کشور,در,کمیسیون,شوراها,به,هفته,آینده,موکول,شد Icana

امیر خجسته در گفت‌ و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جلسه عصر امروز این کمیسیون گفت: بنا بود که در جلسه امروز وزیر کشور حضور داشته باشد اما به دلیل سفر وی به استان خراسان رضوی و لزوم حضور وی در جلسه تودیع و معارفه استاندار این استان، حضور وی به جلسه هفته آینده کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور موکول شد.

نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزیر کشور برای پاسخگویی به سوال نمایندگان به مجلس می ‌آید.

وی با بیان اینکه در جلسه امروز در خصوص طرح الزام دولت به تمرکز زدایی که در اصل 44 قانون اساسی مورد تاکید واقع شده است، بحث و تبادل نظر شد، گفت: بررسی طرح مبارزه با جرایم خشونت بار و ممنوعیت به کارگیری سلاح سرد از دیگر موضوعات مطرح شده در جلسه عصر امروز کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet