هدر اصلی
1391/08/16 18:00:20
سرویس کمیسیون ها
در نشست امروز عصرکمیسیون اجتماعی مجلس انجام شد؛

ارائه گزارش عملکرد توسط معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر کشور

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در تشریح نشست امروز این کمیسیون گفت: در این نشست معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر کشور، گزارشی از عملکرد حوزه اجتماعی و فرهنگی وزارت کشور ارائه داد.
ارائه گزارش عملکرد توسط معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر کشور رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در تشریح نشست امروز این کمیسیون گفت: در این نشست معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر کشور، گزارشی از عملکرد حوزه اجتماعی و فرهنگی وزارت کشور ارائه داد. https://cdn.icana.ir/d/019/964.jpg ارائه,گزارش,عملکرد,توسط,معاون,فرهنگی,و,اجتماعی,وزیر,کشور Icana

عبدالرضا عزیزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: در  نشست عصر امروز(سه‌شنبه 16 آبان) کمیسیون اجتماعی مجلس، علیرضا افشار معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر کشور گزارشی از عملکرد این معاونت و اقدامات انجام شده ارائه داد.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: در این جلسه مقرر شد کارشناسان معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت کشور در کمیته‌های کمیسیون اجتماعی مجلس فعال‌تر باشند تا طرح تحول اجتماعی در مجلس شورای اسلامی به تصویب برسد.

وی با اشاره به حضور جرج مادریکوس، دبیر کل اتحادیه کارگران جهان در نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: در این جلسه اتحادیه کارگران کشورهای مختلف نیز حضور داشتند و با فعالیت‌ها و عملکرد کمیسیون اجتماعی مجلس و مصوبات این کمیسیون در مورد کارگران آشنا شدند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه قرار بود در نشست امروز این کمیسیون وزرای کشور، نیرو و تعاون، کار و رفاه اجتماعی حضور بیابند، گفت: به دلیل انصراف برخی نمایندگان از طرح سوالات خود و مشغله کاری برخی از وزرا مقرر شد، این سه وزیر در جلسات آتی کمیسیون اجتماعی حضور بیابند و به سوالات نمایندگان پاسخ دهند./

پایان پیام    

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet