هدر موبایل
1391/08/16 18:15:23
سرویس سیاسی
آذین:

مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره افزایش جمعیت پشتوانه قانونی ندارد

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس با تاکید بر لزوم تحقق منویات رهبری درباره افزایش جمعیت تصریح کرد: مصوبه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی نیاز به چکش‌کاری بیشتری دارد و در برخی موارد نیز نیاز به قانون‌گذاری مجلس دارد.
مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره افزایش جمعیت پشتوانه قانونی ندارد عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس با تاکید بر لزوم تحقق منویات رهبری درباره افزایش جمعیت تصریح کرد: مصوبه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی نیاز به چکش‌کاری بیشتری دارد و در برخی موارد نیز نیاز به قانون‌گذاری مجلس دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/18716.jpg مصوبه,شورای,عالی,انقلاب,فرهنگی,درباره,افزایش,جمعیت,پشتوانه,قانونی,ندارد Icana

حسین آذین در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جلسه عصر امروز کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت حقوق وراث تحت تکلف شهدا با حضور نمایندگان بنیاد شهید و امور ایثارگران مورد بررسی نمایندگان ملت قرار گرفت.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با یادآوری مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص افزایش جمعیت تاکید کرد: برخی از موارد مطرح شده در مصوبه این شورا، بار مالی بر دولت تحمیل می‌کند و برخی دیگر نیز برای اجرا نیاز به قانوگذاری مجلس دارد.

وی با تاکید بر لزوم تحقق موارد مطرح شده از سوی رهبر انقلاب در خصوص افزایش جمعیت تصریح کرد: باید همه جوانب این موضوع بررسی شود و طرح شورای عالی انقلاب فرهنگی نیاز به چکش کاری بیشتری دارد.

آذین افزود: دستور کار سوم  کمیسیون اصل نود مربوط به گزارشاتی بود که از دوره های قبل مجلس بی سرانجام مانده بود که به برخی از آنها رسیدگی شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس با یادآوری حضور کمیته سیاسی نظامی این کمیسیون در منطقه ناصرخسرو تهران و بازدید از وضعیت اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و امنیتی این منطقه، گفت: این منطقه با وضعیتی بحرانی در لایه های پنهان خود مواجه است و لازم است که شهرداری با تغییر بافت و کاربری منطقه این معضل شهری را مرتفع کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet