حلول ماه ربیع الاول
1391/08/16 18:48:22
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز عصرکمیسیون عمران تصویب شد:

تشکیل کمیته حمل و نقل برای بررسی حادثه جاده‌ای اخیر محور شهرکرد

رییس کمیسیون عمران مجلس از بررسی علت بروز حادثه جاده‌ای اخیر در محور شهرکرد، بروجن، لردگان، خوزستان با حضور مسؤولین دستگاه‌های ذی‌ربط و تصمیم کمیسیون مبنی بر تشکیل کمیته حمل و نقل برای بررسی موضوع خبر داد.
تشکیل کمیته حمل و نقل برای بررسی حادثه جاده‌ای اخیر محور شهرکرد رییس کمیسیون عمران مجلس از بررسی علت بروز حادثه جاده‌ای اخیر در محور شهرکرد، بروجن، لردگان، خوزستان با حضور مسؤولین دستگاه‌های ذی‌ربط و تصمیم کمیسیون مبنی بر تشکیل کمیته حمل و نقل برای بررسی موضوع خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/5172.jpg تشکیل,کمیته,حمل,و,نقل,برای,بررسی,حادثه,جاده‌ای,اخیر,محور,شهرکرد Icana

علی اکبر آقایی مغانجویی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در خصوص محورها و نتایج جلسه علنی امروز- سه شنبه 16 آبان- گفت: در جلسه امروز علت بروز حادثه جاده‌ای اخیر در محور شهرکرد، بروجن، لردگان، خوزستان با حضور مسؤولین دستگاه‌های ذی‌ربط اعم از پلیس راه وزارت بهداشت و درمان و اورژانس و آموزش و پرورش مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: در نهایت تصمیم بر این شد که کمیته حمل و نقل جلساتی را برگزار کرده و طرح گزارش جامعی را در خصوص سانحه به کمیسیون ارائه دهد و بر اساس آن کمیسیون تصمیمات لازم را اتخاذ نماید.

آقایی مغانجویی هم چنین از ادامه بررسی طرح اصلاح بند (۵) قانون تأسیس شورای عالی شهرسازی و معماری ایران‌در  خبر داد و تاکید کرد:کلیات این طرح در جلسه امروز کمیسیون رد شد .

رییس کمیسیون عمران مجلس هم چنین از بررسی لایحه اجازه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به تشریفات (پروتکل)‌های اصلاحی (1)، (2) و (4) کنوانسیون ورشو و اصلاحی آن به موجب تشریفات (پروتکل) لاهه مربوط به یکسان کردن برخی از مقررات حمل  و نقل هوایی بین‌المللی خبر داد و تاکید کرد: کلیات  لایحه اجازه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به تشریفات (پروتکل)‌های اصلاحی (۱)، (۲) و (4)در جلسه امروز کمیسیون عمران بررسی و کلیات ان تصویب شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet