خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/17 09:31:35
سرویس صحن
لاهوتی در مخالفت با طرح دو فوریتی تغییر ریاست شورای پول و اعتبار:

نمایندگان نباید به صورت احساسی در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنند

سخنگوی کمیسیون عمران در مجلس با تاکید بر این که بهتر بود که طرح تغییر ریاست شورای پول و اعتبار به صورت یک فوریت در صحن علنی مجلس مطرح می‌شود گفت: به طور حتم نمایندگان نباید به صورت احساسی در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنند.
نمایندگان نباید به صورت احساسی در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنند سخنگوی کمیسیون عمران در مجلس با تاکید بر این که بهتر بود که طرح تغییر ریاست شورای پول و اعتبار به صورت یک فوریت در صحن علنی مجلس مطرح می‌شود گفت: به طور حتم نمایندگان نباید به صورت احساسی در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/703.jpg نمایندگان,نباید,به,صورت,احساسی,در,مورد,مسائل,اقتصادی,تصمیم‌گیری,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز چهارشنبه 17 آبان مجلس شورای اسلامی در مخالفت با طرح دو فوریتی تغییر ریاست شورای پول و اعتبار با بیان این که در آیین‌نامه داخلی مجلس بحث فوریت تنها برای شرایط خاص و ضروری تعیین شده است گفت: هم اکنون برای این طرح، بحث دو فوریت مطرح شده است اما بهتر بود که این طرح به صورت یک فوریتی مطرح و در کمیسیون‌های تخصصی بررسی می‌شد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که هم اکنون بانک مرکزی به عنوان دستگاه مستقل تعیین شده است افزود: با توجه به این که مجلس بانک مرکزی را یک دستگاه با تفکری مستقل می‌داند هم اکنون بعضی از نمایندگان به دنبال انتقال ریاست شورای پول و اعتبار به وزیر اقتصاد هستند.

وی ادامه داد: به طور حتم در توان و ظرفیت‌های آقای حسینی به عنوان وزیر اقتصاد و امور دارایی شکی نیست اما اگر نمایندگان از مدیریت بانک مرکزی گلایه‌ای دارد نمی‌توان این اقدام را با انتقال ریاست شورای پول و اعتبار جبران کرد لذا اگر در بحث مدیریت بانک مرکزی مشکلی وجود دارد نباید با تصویب قوانین جدید آن را تغییر داد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر این که بهتر بود طرح تغییر ریاست شورای پول و اعتبار به صورت یک فوریت در صحن علنی مجلس مطرح می‌شود یادآور شد: به طور حتم نمایندگان نباید به صورت احساسی در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet