هدر اصلی
1391/08/17 09:58:57
سرویس بین الملل
سبحانی‌نیا در واکنش به انتخاب دوباره باراک اوباما؛

اوباما مجری سیاست‌های کلان آمریکا خواهد بود

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان‌اینکه با پیروزی اوباما در سیاست‌های خصمانه و جنگ‌طلبانه آمریکا تغییر محسوسی ایجاد نخواهد شد گفت:کلید کاخ سفید برای انجام جنایت‌های رنگین دوباره به دست اوباما رسید.
اوباما مجری سیاست‌های کلان آمریکا خواهد بود عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان‌اینکه با پیروزی اوباما در سیاست‌های خصمانه و جنگ‌طلبانه آمریکا تغییر محسوسی ایجاد نخواهد شد گفت:کلید کاخ سفید برای انجام جنایت‌های رنگین دوباره به دست اوباما رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/6113.jpg اوباما,مجری,سیاست‌های,کلان,آمریکا,خواهد,بود Icana

حسین سبحانی‌نیا در گفت‌و گو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به انتخاب مجدد باراک اوباما به عنوان رئیس جمهور آمریکا، اظهار داشت: انتخاب مجدد وی به عنوان رئیس جمهور آمریکا متصور بود،اما نکته قابل تامل این است که باقی ماندن او در کاخ سفید با رای بالایی همراه نبوده که نشان از بی اعتمادی مردم نسبت به سیاست‌های اوباما دارد.

کلید کاخ سفید برای جنایت‌های رنگین دوباره به دست اوباما رسید

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اوباما پایگاه قوی در میان مردم ندارد، تصریح کرد: سیاست‌هایی که اوباما در دوره ریاست جمهوری خود در پیش گرفته است، با مخالفت‌ افکارعمومی  دنیا مواجه بود و این مخالفت‌ها  با مشارکت پایین مردم آمریکا در انتخابات این دوره بروز پیدا کرد. 

وی، ادامه داد: با پیروزی اوباما در سیاست‌های خصمانه و جنگ‌طلبانه آمریکا تغییر محسوسی ایجاد نخواهد شد زیرا سیاست‌های کلان این کشور در برخورد با ملت‌های جهان به گونه‌ای بوده که با روی‌کارآمدن حزب دموکرات و جمهوری‌خواه تغییر اساسی در آن ایجاد نخواد شد.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس نهم، با تاکید بر اینکه اوباما باید در دوره آتی ریاست جمهوری خود در عرصه داخلی و خارجی تغییراتی داشته باشد، افزود: وجود بیکاران و کسانی که به دنبال سیر کردن شکم خود بوده‌اند هر روز رو به افزایش بوده و از سوی دیگر سیاست‌های اشتباه در سیاست خارجی واشنگتن، آمریکا را با چالش‌های جدی مواجه کرده است.

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه اوباما  باید در دوره  دوم ریاست جمهوری خود مداخله در امور داخلی کشورهای جهان سوم را کنار بگذارد، خاطرنشان کرد: کشورهای دنیا امیدی به تغییر خوی استکباری آمریکا ندارند.

باراک اوباما" نامزد حزب دموکرات با پیروزی مقابل رقیب خود "میت رامنی" برای بار دوم به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا انتخاب شد،در این انتخابات که از صبح سه شنبه به وقت محلی آغاز شده بود، اوباما موفق شد با کسب 274 رای الکترال بر رقیب جمهوری خواه خود پیروز شود.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet