حلول ماه ربیع الاول
1391/08/19 10:49:41
سرویس سیاسی
حیدرپور شهرضایی:

برخی از روی ناآگاهی با طرح سوال از رئیس‌جمهور مخالفت می‌کنند

نماینده امضاکنندگان طرح سؤال از رئیس‌جمهور، با بیان اینکه نمایندگانی که مدعی کم شدن تعداد امضاها از حد نصاب هستند، در جریان قرار ندارند، گفت: برخی از روی ناآگاهی در تعداد امضاها تشکیک می‌کنند.
برخی از روی ناآگاهی با طرح سوال از رئیس‌جمهور مخالفت می‌کنند نماینده امضاکنندگان طرح سؤال از رئیس‌جمهور، با بیان اینکه نمایندگانی که مدعی کم شدن تعداد امضاها از حد نصاب هستند، در جریان قرار ندارند، گفت: برخی از روی ناآگاهی در تعداد امضاها تشکیک می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/13756.jpg برخی,از,روی,ناآگاهی,با,طرح,سوال,از,رئیس‌جمهور,مخالفت,می‌کنند Icana

عوض حیدرپور شهرضایی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت،‌ با بیان اینکه طرح سؤال از رئیس‌جمهور دقیقا 76 امضا دارد،‌ گفت: زمان قانونی برای پس گرفتن امضاها تمام شد.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سه امضا بیشتر از حد نصاب داریم،‌ افزود: اینکه علی‌اصغر زارعی نایب‌رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با رسانه‌ها گفته است، تعدادی از نمایندگان امضای خود را پس گرفته‌اند،‌ از روی ناآگاهی وی است.

وی ادامه داد: حتی یکی دو نفری که از آنها به عنوان کسانی که امضاهای خود را پس گرفته‌اند، نام برده می‌شود،‌ به هیچ وجه امضایشان را پس نگرفته‌اند و امضایشان در لیست امضاکنندگان طرح سؤال است و اعتبار آیین‌نامه‌ای و قانونی دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: یکی از نمایندگان به من گفت امضای خود را پس گرفتم؛ من نیز به او گفتم این کار را نکن؛‌ همان موقع به هیأت رئیسه رفت و کاغذ انصراف از امضا را پس گرفت و به من داد بنابراین زارعی و دیگر نمایندگان همسو با وی از این مسائل خبر ندارند و در نتیجه در تعداد امضاها تشکیک می‌کنند.

نماینده سؤال‌کنندگان از رئیس‌جمهور یادآور شد: نمایندگانی که با اجرایی شدن طرح سؤال از رئیس جمهور مخالفند، بدانند که بعضی از نمایندگان امضاکننده سؤال از رئیس‌جمهور، در رودربایستی با آنها امضای خود را پس گرفتند که علاوه بر اینکه زمان پس گرفتن امضا گذشته بود،‌ مجددا برگه انصراف  را از هیأت رئیسه پس گرفتند.

وی در واکنش به مصاحبه‌های اخیر برخی نمایندگان مخالف طرح سؤال که امضاکنندگان این طرح را "در دام دشمن افتاده" معرفی کرده‌اند، گفت: از این حرف‌های برخی نمایندگان و همکارانم در مجلس تعجب می‌کنم. من در پیش از انقلاب با رژیم طاغوت مبارزه می‌کردم. پس از انقلاب نیز از نخستین کسانی بودم که به عضویت سپاه درآمد.

حیدرپور افزود: با آغاز فرماندهی آیت‌الله خامنه‌ای بر کل قوا که قرار شد به اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز درجه داده شود،‌ بنده پنجمین نفر از پاسدارانی بودم که درجه سرتیپ تمامی گرفتم.

وی تأکید کرد: بنده متخصص بی‌هوشی هستم و به همین دلیل مدتی در زمان جنگ مسئولیت بهداری کل سپاه را بر عهده داشتم. ضمن اینکه از مجلس هفتم تا به حال نماینده مردم شهرضا در مجلس هستم. علاوه بر این، سمت استاد تمامی دانشگاه علوم پزشکی تهران با پایه 35 نیز در سوابقم موجود است. با این حساب سوابق انقلابی من بیشتر است یا مخالفانم؟/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet