شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/17 10:43:42
سرویس صحن
موسوی در نطق میان دستور:

فراموش‌کردن مطالبات مردم خیانت به آرمان‌های نظام است

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تأکید بر اینکه به فراموشی سپردن مطالبات مردم و مشکلات اقتصادی به ویژه اشتغال، خیانت به آرمان‌های نظام است، افزود: مسئولان باید با تدبیر و برنامه‌ریزی و کار کارشناسی از بروز حواشی جلوگیری کنند.
فراموش‌کردن مطالبات مردم خیانت به آرمان‌های نظام است عضو کمیسیون انرژی مجلس با تأکید بر اینکه به فراموشی سپردن مطالبات مردم و مشکلات اقتصادی به ویژه اشتغال، خیانت به آرمان‌های نظام است، افزود: مسئولان باید با تدبیر و برنامه‌ریزی و کار کارشناسی از بروز حواشی جلوگیری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/21151.jpg فراموش‌کردن,مطالبات,مردم,خیانت,به,آرمان‌های,نظام,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدموسی موسوی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 17 آبان) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور با بیان اینکه من در اینجا باید از مردم حوزه انتخابیه به خاطر حضور پرشور در انتخابات نهمین دوره مجلس تشکر کنم گفت: هم اکنون ولایتمداری مردم لامرد و شهرستان های توابع آن مثال زدنی است.

نماینده مردم لامرد و مرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: من در اینجا باید از مرحوم حیاتی نماینده دو دوره مجلس هفتم و هشتم یاد کنم. این مرحوم در دوران نمایندگی خود خدمات شایانی را به مردم حوزه انتخابیه و مجلس شورای اسلامی ارائه کردند.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در رابطه با وحدت و انسجام مسئولان یادآور شد: این فرمایشات تا آنجا گفته شد که در شهریور ماه سال جاری گفتند که وحدت ملی موضوع مهمی است که آنقدر آن را تکرار کردیم که الفاظ دارد خاصیت خود را از دست می دهد که به طور حتم این موضوع موجب شرمندگی مسئولان است.

این نماینده مجلس نهم با اعلام اینکه به طور حتم گلایه رهبر معظم انقلاب در رابطه با پایبند نبودن مسئولان به وحدت و انسجام ناراحت کننده است تصریح کرد: متأسفانه این در حالی است که هم اکنون ما خودمان را سرباز ولایت می دانیم اما باید این موضوع را بپذیریم که مسئولان به فرمایشات رهبری توجه نکردند.

موسوی با بیان اینکه رؤسای سه قوه و مسئولان باید باور کنند که ممکن است در صورت اهمال، جزء مصادیقی قرار بگیریم که رهبر معظم انقلاب آن را خائن خواندند گفت: ما باید طوری کار کنیم تا در مقام عمل سربازی برای رهبری و نظام باشیم.

وی ادامه داد: به طور حتم اختلاف سلیقه در بین قوا تا آنجایی که این اختلافات به منافع ملی آسیب نزند امری ناپسند نیست.

این نماینده مجلس نهم با اشاره به برنامه ریزی و تلاش دشمن برای افزایش مشکلات اقتصادی در کشور یادآور شد: با وجود تلاش های کشورهای استکباری برای تحقق این موضوع هم اکنون آنچه  بررسی نمی شود همان مشکل تورم و گرانی در بین جامعه است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تأکید بر اینکه به فراموشی سپردن مطالبات مردم و مشکلات اقتصادی به ویژه اشتغال، خیانت به آرمان های نظام است افزود: مسئولان باید با تدبیر و برنامه ریزی و کار کارشناسی از بروز حواشی جلوگیری کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet