شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/17 14:35:36
سرویس بین الملل
حقیقت‌پور تاکید کرد:

توان علمی حزب‌الله دیواری مقابل طرح توسعه سیستم ضدموشکی تل‌آویو

نائب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس تصمیم رژیم صهیونیستی برای توسعه سیستم ضدموشکی را نشانه ترس خواند و گفت: غولی که غرب و رژیم صهیونیستی از آسیب‌ناپذیری سیستم امنیتی و دفاعی خود ساخته بود با پرواز پهپاد حزب‌الله بر فراز مرزهای صهیونیستی شکسته شد.
توان علمی حزب‌الله دیواری مقابل طرح توسعه سیستم ضدموشکی تل‌آویو نائب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس تصمیم رژیم صهیونیستی برای توسعه سیستم ضدموشکی را نشانه ترس خواند و گفت: غولی که غرب و رژیم صهیونیستی از آسیب‌ناپذیری سیستم امنیتی و دفاعی خود ساخته بود با پرواز پهپاد حزب‌الله بر فراز مرزهای صهیونیستی شکسته شد. https://cdn.icana.ir/d/019/20198.jpg توان,علمی,حزب‌الله,دیواری,مقابل,طرح,توسعه,سیستم,ضدموشکی,تل‌آویو Icana

منصورحقیقت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، درخصوص تصمیم صهیونیست‌ها برای توسعه سیستم ضد موشکی این کشور، گفت: این تصمیم نشانگر ضعف رژیم صهیونیستی است.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عمق استراتژیک نداشته بسیار ناچیز است، تصریح کرد: هراس رژیم صهیونیستی از موج بیداری اسلامی این رژیم جعلی را به صرافت انداخته تا با توجه به تهدیداتی که از سوی کشورهای انقلابی متوجه آنها است، اقدام به تقویت استراتژی آسیب پذیر خود داشته باشند.

وی،‌ ادامه داد: رژیم غاصب صهیونیستی باید ضمن خودداری از تلاش‌های بیهوده با احترام گذاشتن به خواسته‌های مشروع فلسطینیان در جهت استقرار دولتی که خواست آوارگان فلسطینی بوده قدم بردارد.

نماینده اصولگرای مجلس با تاکید بر اینکه حزب‌الله ورژن‌های محکمی در برابررژیم غاصب صهیونیستی دارد، افزود: غولی که غرب و رژیم صهیونیستی از آسیب‌ناپذیری سیستم امنیتی و دفاعی خود ساخته بودند با پرواز پهپاد حزب‌الله بر فراز مرزهای صهیونیستی شکسته شد.

وی با بیان اینکه آسیب‌پذیری امنیتی-دفاعی رژیم صهیونیستی بارها  به اثبات رسیده است، توضیح داد: تقویت  سیستم موشکی این رژیک که به گنبد آهنین  موسوم است و  به ادعای رژیم اشغال‌گر قدس هیچ پرنده‌ای قادر به نفوذ در آن نبوده با توان علمی گروهی چون حزب‌الله بارها شکسته شده است.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه به زودی رژیم صهیونیستی در مرزهای جعلی جغرافیای خود محصورخواهد شد، خاطرنشان کرد: تحولات منطقه وشکست‌های متعدد در برابر توان علمی حزب الله و همچنین عدم پیروزی سناریوی ضد سوری آنها، رژیم غاصب صهیونیستی را در هراس قرار داده است. 

رژیم صهیونیستی اعلام کرده قصد دارد به علت تهدیدات جدی که متوجه این رژیم است، سیستم دفاع موشکی این رژیم موسوم به " گنبد آهنین " را توسعه دهد و درهمین راستا سال ۲۰۱۱ کنگره آمریکا برای استقرار سیستم مذکور مبلغ ۲۰۵ میلیون دلار را اختصاص داده بود.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet