هدر موبایل
1391/08/17 10:53:27
سرویس صحن
آصفری در نطق میان دستور:

سازمان ملل در برابر تحریم‌های ملت ایران سکوت خود را بشکند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سازمان ملل متحد باید به وظیفه ذاتی خود یعنی دفاع از حقوق ملت‌ها عمل کرده و در مقابل تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران سکوت خود را بشکند.
سازمان ملل در برابر تحریم‌های ملت ایران سکوت خود را بشکند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سازمان ملل متحد باید به وظیفه ذاتی خود یعنی دفاع از حقوق ملت‌ها عمل کرده و در مقابل تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران سکوت خود را بشکند. https://cdn.icana.ir/d/019/20678.jpg سازمان,ملل,در,برابر,تحریم‌های,ملت,ایران,سکوت,خود,را,بشکند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدحسن آصفری در نشست علنی امروز (چهارشنبه 17 آبان) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود افزود: در حال حاضر تحریم‌های یک جانبه و ظالمانه علیه ملت ایران از سوی آمریکا و کشورهای غربی اعمال شده که سازمان ملل متحد نقش اساسی در برطرف کردن آنها و دفاع از حقوق ملت ایران دارد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش ادامه داد:  امام خمینی (ره) فرمودند خدمت به مردم بهترین فرصت برای مسئولین است بنابراین تمامی مسئولان کشور باید فرصت خدمت به مردم را غنیمت شمرده و در تمامی بخش‌ها از آن استفاده کنند.

این نماینده مجلس نهم در ادامه تاکید کرد: دشمنان همواره از اختلافات میان مسئولان کشور سوءاستفاده کرده و تفرقه‌افکنی می‌کنند که باید در این زمینه هوشیار بود و از فرامین مقام معظم رهبری اطاعت کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: مسئولان باید با همدلی اختلافات را کنار گذاشته و نسبت به حل مشکلات اساسی مردم  اقدام کنند زیرا اختلافات میان مسئولان موجب بروز مشکلات بیشتر در کشور شده و به اختلافات، بیش از گذشته دامن می‌زند.

محمدحسن آصفری در پایان با اشاره به برخی مشکلات حوزه انتخابیه‌اش یادآور شد: در حال حاضر مهمترین مشکلی که در حوزه انتخابیه وجود دارد تامین تجهیزات لازم برای پالایشگاه شازند اراک  است که از مسئولان می‌خواهم تا نسبت به رفع  این مشکل اقدامات لازم را انجام دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet