عید سعید فطر
1391/08/17 11:03:16
سرویس صحن
فریدونی در نطق میان دستور:

متهم کردن دیگران، به حل مشکلات کشور کمک نمی کند

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه بیکاری اهمیت بیشتری نسبت به سایر مشکلات دارد افزود: انداختن مشکلات به دوش یکدیگر و متهم کردن دیگران، به حل مشکلات کشور کمکی نمی کند.
متهم کردن دیگران، به حل مشکلات کشور کمک نمی کند عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه بیکاری اهمیت بیشتری نسبت به سایر مشکلات دارد افزود: انداختن مشکلات به دوش یکدیگر و متهم کردن دیگران، به حل مشکلات کشور کمکی نمی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/20784.jpg متهم,کردن,دیگران،,به,حل,مشکلات,کشور,کمک,نمی,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر فریدونی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 17 آبان) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با تبریک غدیرخم گفت: انتخابات میراث گرانبهای خون هزاران شهید سرافرازی است که دل در گرو فردای کشور داشتند.

نماینده مردم فیروزآباد، فراشوند، قیر و کارزی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این روزها کشور در شرایط خاصی به سر می برد افزود: دشمنان ملت و انقلاب اسلامی که امروز از پیشرفت روزافزون کشور و فراگیر شدن پیام رهایی و سلطه ستیزی ایران اسلامی در هراسند عزم خود را جزم کردند تا با اعمال فشارها و تحریم های غیر قانونی به بهانه تلاش برای دستیابی به صلاح هسته ای ملت ایران را از پای درآورند.

وی با بیان اینکه غرب بیش از دیگران از واهی بودن اتهامات ضد ایرانی خود آگاه است تصریح کرد: همچنانکه تجربه سه دهه گذشته ایران اسلامی نشان می دهد غرب در مقابل اراده آهنین ملت و مسئولان ایران نتیجه ای جز ناکامی ندارد.

فریدونی بیداری اسلامی در جهان را نتیجه انقلاب اسلامی خواند و تأکید کرد: ایران با تمام فشارهای 34 سال گذشته استکبار جهانی خود را به خوبی حفظ کرده و انقلاب را به سایر کشورها صادر کرده است.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و اقتصاد غیر نفتی به رشد همه جانبه بالایی دست پیدا می کند یادآور شد: برنامه ریزی دولت و مجلس در موضوع کشاورزی، صنعت و تولید علم باید بر این اساس شکل پیدا کند.

این نماینده مجلس نهم درباره مشکلات داخلی کشور یادآور شد: آنچه که امروز به عنوان اصلی ترین مسئله ایران است مشکلات اقتصادی کشور است که در رأس آن بیکاری و تورم قرار دارد.

وی با بیان اینکه بیکاری از اهمیت بیشتری نسبت به سایر مشکلات برخوردار است گفت: تورم سفره مردم را کوچک تر می کند اما بیکاری سفره ای باقی نمی گذارد که بخواهیم راجع به آن صحبت کنیم.

فریدونی با یادآوری افزایش کمتر از 10 درصدی حقوق کارگران و کارمندان در سال 91 افزود: چرا باید نرخ گرانی و تورم بیشتر کالاهای مورد نیاز مردم 100 تا 200 درصد افزایش پیدا کند.

وی درباره راهکارهای دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: پایبندی به قانون و پاسداشت فرمایشات مقام معظم رهبری به مجلس مبنی بر اینکه قانون فصل الخطاب است و توجه به نظر کارشناسان در امر تدوین قانون و اتخاذ سیاست های کشور، حمایت از تولید ملی در بخش کشاورزی و صنعت است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با یادآوری فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب گفت: این فرمایشات ما را به یک اصل ضروری فرا می خواند و آن حفظ وحدت مسئولان و کارگزاران نظام در مقابل مشکلات پیش روی کشور است لذا انداختن مشکلات به دوش یکدیگر و متهم کردن دیگران در این شرایط هر نتیجه ای که داشته باشد به حل مشکلات کمک نمی کند.

نادر فریدونی در پایان به برخی از مشکلات حوزه انتخابیه خود اشاره کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet