شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/17 14:11:53
سرویس فرهنگی
عباسی با اشاره به بازی ها و نوسانات نتایج تیم ملی فوتبال:

ساعت تیم ملی همیشه کوک نمی‌شود

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، گفت:ساعت تیم ملی فوتبال، همیشه کوک نمی شود، ازهمین رو نتایج تیم ملی در برخی از مواقع اهالی ورزش را غافلگیرمی‌کند.
ساعت تیم ملی همیشه کوک نمی‌شود عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، گفت:ساعت تیم ملی فوتبال، همیشه کوک نمی شود، ازهمین رو نتایج تیم ملی در برخی از مواقع اهالی ورزش را غافلگیرمی‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/19516.jpg ساعت,تیم,ملی,همیشه,کوک,نمی‌شود Icana

سلیمان عباسی درگفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت،افزود: درموفقیت یک تیم، یک نفربه تنهایی نمی تواند مؤثر باشد. باید با همدلی و یکی شدن در پی موفقیت بود، این در حالی است که امکانات ورزشی در رشته فوتبال به حدی است که تمام رشته های ورزشی در زیر سایه سنگین فوتبال قرار دارند، پس نتیجه نگرفتن تیم ملی به هیچ وجه توجیه منطقی ندارد.

نماینده مردم گنبد کاوس درمجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: امیدوارم رسانه‌ها و مردم همان‌طور که در بازی با کره تیم ملی را حمایت کردند، در این دیدار هم حامی ملی پوشان باشند. به اعتقاد من شکست ازبکستان، صعود ایران را به جام جهانی هموارمی کند.

وی ادامه داد: هرچند پیروزی ما در این بازی شخصیت جدیدی به تیم ملی می‌دهد و ایده‌های ما را برای رسیدن به جام جهانی بیشتر می‌کند، اما برای داشتن فوتبال مدرن در دنیا، باید مدیریت ورزشی به طریق علمی توسعه یابد.

عباسی افزود: مسئولان سازمان‌های ورزشی و فدراسیون‌ها باید توجه جدی به مقوله‌ی نهادینه کردن علم در بطن ورزش داشته باشند، زیر‌این مساله که ورزش بدون علم ناکارآمد است، در دنیا ثابت شده است.

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، یادآورشد:‌ به هنگام برگزاری این رقابت ها یک اتحاد عمومی بین مردم ایران  به وجود می آید و خانواده فوتبال به اندازه کل ایران می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet