حلول ماه ربیع الاول
1391/08/17 13:22:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فولادگر:

احزاب و گروه های سیاسی خود را مخاطب فرمایشات رهبر انقلاب بدانند

نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب ،گفت: خطاب فرمایشات اخیر رهبر انقلاب تنها نامزد های انتخابات ریاست جمهوری نیستند بلکه بخشی از تذکر ایشان خطاب به مسئولانی است که در راستای حل مشکلات خود قصد دارند به اختلافات داخلی دامن بزنند.
احزاب و گروه های سیاسی خود را مخاطب فرمایشات رهبر انقلاب بدانند نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب ،گفت: خطاب فرمایشات اخیر رهبر انقلاب تنها نامزد های انتخابات ریاست جمهوری نیستند بلکه بخشی از تذکر ایشان خطاب به مسئولانی است که در راستای حل مشکلات خود قصد دارند به اختلافات داخلی دامن بزنند. https://cdn.icana.ir/d/019/23341.jpg احزاب,و,گروه,های,سیاسی,خود,را,مخاطب,فرمایشات,رهبر,انقلاب,بدانند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حمید رضا فولادگربه مهر گفت: ایشان مدت هاست که این گونه هشدار ها را با توجه به شرایط خاص تحریم ها و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری می دهند.
وی ادامه داد: در آستانه انتخابات ریاست جمهوری برنامه اصلی دشمن اختلاف افکنی در جامعه برای ایجاد فتنه در انتخابات است، رهبر انقلاب نیز مدت هاست که این هشدار را در جامعه بیان می کنند.
فولادگر اظهار داشت: در صورتی که اختلافات سران قوا به بدنه جامعه کشیده شود مردم نیز در موافقت یا مخالفت با مسئولان گروه بندی می شوند و عملا اختلافات به صحنه جامعه کشیده می شود.
وی با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر انقلاب در استان خراسان شمالی مبنی بر اینکه نامزد های انتخابات نباید رقبای خود را شیطان اکبر بدانند اظهار داشت: رهبر انقلاب امروز با بیانی قاطع کسانی را که از احساسات مردم در صحنه انتخابات سوء استفاده کنند شیطان اکبر خواندند.
عضو جانعه اسلامی مهندسین اظهارداشت: همه احزاب و گروه های سیاسی باید خود را مخاطب فرمایشات رهبر انقلاب بدانند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet