حلول ماه ربیع الاول
1391/08/17 13:30:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بشیری:

سفر غیرضروری هیئت‌های اروپایی به ایران هیچ ضرورتی ندارد

نماینده پاکدشت در مجلس گفت: سفرهای تشریفاتی و غیرضروری هیئت‌های اروپایی به ایران هیچ ضرورتی ندارد و انتظار می‌رود که انجام نشود.
سفر غیرضروری هیئت‌های اروپایی به ایران هیچ ضرورتی ندارد نماینده پاکدشت در مجلس گفت: سفرهای تشریفاتی و غیرضروری هیئت‌های اروپایی به ایران هیچ ضرورتی ندارد و انتظار می‌رود که انجام نشود. https://cdn.icana.ir/d/019/12839.jpg سفر,غیرضروری,هیئت‌های,اروپایی,به,ایران,هیچ,ضرورتی,ندارد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ فرهاد بشیری با اشاره به ضرورت رسیدگی به سفرهای غیرضرور تشریفاتی هیئت‌ کشورهای اروپایی به ایران به فارس گفت: سفر هیئت‌ کشورهای اروپایی به ایران هزینه‌های گزافی را در شرایط فعلی برای کشور رقم می‌زند که هیچ ضرورتی ندارد.
وی افزود: با توجه به درنده خویی دشمن که فضا را همواره برای مردم کشور تنگ می‌کند و قصد دگرگون کردن اوضاع اقتصادی کشور را دارد، سفرهای این هیئت‌ها هیچ ضرورتی ندارد و انتظار می‌رود که انجام نشود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه در ارتباط با رسیدگی به این موضوع نیز نمایندگان به رئیس ‌جمهور تذکر داده‌اند، خاطرنشان کرد: شخص رئیس جمهور عنایت کنند که مجموعه‌های مختلف نیز مراعات کنند تا اینگونه سفرهای هزینه‌بر در کشور صورت نگیرد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet