حلول ماه ربیع الاول
1391/08/22 09:44:33
سرویس استان ها
نکو:

کمبود امکانات در شهرستان‌های اطراف تهران توجیه منطقی ندارد

نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان در مجلس با اشاره به وجود مشکلات بسیاری که در شهرستا‌ن‌های توابع استان تهران وجود دارد گفت: کمبود امکانات در این مناطق موجب بروز معضلات متعددی برای مردم شده و که به هیچ وجه توجیه منطقی ندارد.
کمبود امکانات در شهرستان‌های اطراف تهران توجیه منطقی ندارد نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان در مجلس با اشاره به وجود مشکلات بسیاری که در شهرستا‌ن‌های توابع استان تهران وجود دارد گفت: کمبود امکانات در این مناطق موجب بروز معضلات متعددی برای مردم شده و که به هیچ وجه توجیه منطقی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/28047.jpg کمبود,امکانات,در,شهرستان‌های,اطراف,تهران,توجیه,منطقی,ندارد Icana

ابراهیم نکو درگفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نا‌مناسب بودن شرایط و وضعیت زندگی در شهر‌ستان‌های حوالی تهران افزود: نبود امکانات اولیه زندگی و در بعضی شهرستان‌ها کمبود آن موجب شده است مردم در شرایط سختی به سر ببرند و این در حالی است که تهران به عنوان مرکز کشور از امکانات رفاهی خوبی برخوردار است و این تفاوت در بهره‌مندی‌ها توجیه منطقی ندارد.

نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی با اظهار نارضایتی از نبود زیر‌ساخت‌های لازم در شهرستان‌های رباط‌کریم و و بهارستان گفت: وجود جمعیت بالا در این شهرستان‌ها با نبود امکانات اولیه به ویژه امکانات بهداشتی موجب بروز ناراحتی‌های متعددی برای مردم شده است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان بهارستان در استان تهران با جای دادن 600هزار نفر جمعیت در خود قابلیت تبدیل شدن به دو شهرستان متمایز را دارد، افزود: رفع مشکلات شهرستانی با جمعیت بالای 600هزار نفر نیازمند بودجه کلانی بوده که در حال حاضر چنین اعتباری به این شهرستان تزریق نشده است و در صورت تزریق اعتبار نیز مشکل این حوزه انتخابیه با این جمعیت بالا مرتفع شدنی نیست.

عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس با بیان اینکه تبدیل شدن شهرستان بهارستان به دو شهرستان جداگانه از جمله مطالبات مردم در این منطقه است تصریح کرد: امید است با جای گیر شدن این جمعیت در دو شهرستان مجزا رساندن امکانات به آنها بهتر شده و مشکلات موجود در این منطقه کاهش یابد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اشاره به اینکه هر چقدر جمعیت کمتر باشد رسیدگی به آن‌ها و برآورده کردن نیاز‌های آنان بهتر و راحت‌تراست گفت: امید است با ایجاد شهرستان‌های جدید در حوالی شهر‌های بزرگی چون تهران از بار مشکلات این مناطق کاسته شده و امکان توسعه بیشتر این شهرستان‌ها با ایجاد زیر ساخت‌های لازم فراهم شود.

عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس یاد‌آور شد: با بیان این مطلب که شهرستان‌هایی چون رباط کریم و بهارستان از کمبود امکانات بهداشتی علاوه بر سایر امکانات در رنج هستند گفت: برای شهرستان‌هایی با جمعیت بالا نبود یا کمبود مراکز بهداشتی فاجعه است./

پایان پیام     

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet