حلول ماه ربیع الاول
1391/08/17 15:43:45
سرویس سیاسی

بررسی روند خصوصی سازی در مرکز پژوهش های مجلس

گفتگو در مورد روش های تسریع واگذاریها، شفاف سازی بیشتر در روند خصوصی سازی در کشور، راههای افزایش کارایی بنگاهها و شرکتهای مشمول واگذاری و واگذار شده از موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.
بررسی روند خصوصی سازی در مرکز پژوهش های مجلس گفتگو در مورد روش های تسریع واگذاریها، شفاف سازی بیشتر در روند خصوصی سازی در کشور، راههای افزایش کارایی بنگاهها و شرکتهای مشمول واگذاری و واگذار شده از موضوعات مطرح شده در این جلسه بود. https://cdn.icana.ir/d/019/9972.jpg بررسی,روند,خصوصی,سازی,در,مرکز,پژوهش,های,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  روند اجرایی خصوصی سازی و مشکلات آن با حضور دکتر کاظم جلالی، رئیس مرکز پژوهش های مجلس و محمد رحیم احمدوند، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل سازمان خصوصی سازی در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بنا بر این گزارش ، در این جلسه  مسایل حوزه خصوصی سازی و سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی از جمله روند و روش واگذاریها مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

گفتگو در مورد روش های تسریع واگذاریها، شفاف سازی بیشتر در روند خصوصی سازی در کشور، راههای افزایش کارایی بنگاهها و شرکتهای مشمول واگذاری و واگذار شده از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

همچنین مقرر شد جلسات سازمان خصوصی سازی با مرکز پژوهش های مجلس در زمینه اجرای اصل 44 قانون اساسی در کشور ادامه یابد.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet