حلول ماه ربیع الاول
1391/08/19 10:29:51
سرویس سیاسی
حقیقت‌پور تأکید کرد:

ایران‌هراسی، سیاست نخ‌نماشده آمریکا و انگلیس

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، بزرگنمایی حریف را سیاست نخ نما شده و لورفته آمریکا و انگلیس خواند و گفت: اظهارات دیوید کامرون مبنی بر اینکه ایران آغازکننده جنگ تسلیحاتی در منطقه است ترفندی برای فروش تسلیحات نظامی انگلیس به کشورهای منطقه است.
ایران‌هراسی، سیاست نخ‌نماشده آمریکا و انگلیس نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، بزرگنمایی حریف را سیاست نخ نما شده و لورفته آمریکا و انگلیس خواند و گفت: اظهارات دیوید کامرون مبنی بر اینکه ایران آغازکننده جنگ تسلیحاتی در منطقه است ترفندی برای فروش تسلیحات نظامی انگلیس به کشورهای منطقه است. https://cdn.icana.ir/d/019/20196.jpg ایران‌هراسی،,سیاست,نخ‌نماشده,آمریکا,و,انگلیس Icana

منصور حقیقت‌پور در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، یکی از تاکتیک‌های آمریکا و انگلیس را بزرگ جلوه دادن حریف خواند وافزود: آمریکایی‌ها زمانی که می‌خواستند به عراق حمله کنند این کشور را دارنده بزرگترین تسلیحات کشتار جمعی معرفی کردند یا در زمان حمله به افغانستان این کشور را در حوزه تروریسم به افکار عمومی بسیار خطرناک جلوه دادند، در حالیکه هیچ کدام واقعیت نداشت.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی، بزرگنمایی حریف را سیاست نخ نما شده و لورفته آمریکا و انگلیس خواند وادامه داد: آنها برای اینکه بتوانند اقدامات خود در حمله به کشورها را منطقی جلوه داده و به عبارتی توجیهی برای حمله خود در افکار عمومی داشته باشند دست به چنین کارهایی می‌زنند.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران بارها اعلام کرده که تسلیحات هسته‌ای در اختیار نداشته و نخواهد داشت، یادآور شد: ادعاهای دیوید کامرون مبنی بر اینکه ایران آغازکننده جنگ تسلیحاتی در منطقه است اقدامی است تا به این وسیله آنها بتوانند تسلیحات  نظامی خود را به کشورهای منطقه بفروشند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه رژیم صهیونیستی بیشترین تسلیحات هسته ای را در منطقه در اختیار دارد، گفت: در چنین شرایطی آمریکا وغرب ایران را که برای 850 بیمار خود نیازمند رادیوداروها است متهم به تلاش برای دستیابی به تسلیحات هسته‌ای می‌کنند.

حقیقت‌پور خطاب به سران کشورهای منطقه، گفت: سران کشورهای منطقه باید دقت کنند که تا چه اندازه حضور نیروهای نظامی آمریکا و انگلیس در بحرین و دیگر کشورهای منطقه کمک به تامین امنیت این کشورها و منطقه کرده است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه حضور نظامی آمریکا و انگلیس در کشورهای حوزه خلیج‌فارس جز تولید ناامنی ثمری برای منطقه نخواهد داشت، ادامه داد: بهتر است کشورهای منطقه این موضوع را درک کنند، به طور قطع گره خوردن منافع مردان سیاسی حوزه خلیج فارس با منافع مردان سیاسی انگلستان باعث شده لندن با فروش محموله تسلیحاتی خود به کشورهای عربی به دنبال شارژ حساب های بانک‌های خود باشند./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet