حلول ماه ربیع الاول
1391/08/20 11:05:17
سرویس اجتماعی
احمدی‌لاشکی مطرح کرد:

حمایت کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از طرح استخدام مهندسان در مدارس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس موافق طرح‌هایی همچون استخدام مهندسان در آموزش و پرورش است و بدون شک آن را مورد حمایت قرار می‌دهد.
حمایت کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از طرح استخدام مهندسان در مدارس عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس موافق طرح‌هایی همچون استخدام مهندسان در آموزش و پرورش است و بدون شک آن را مورد حمایت قرار می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/6387.jpg حمایت,کمیسیون,آموزش,و,تحقیقات,مجلس,از,طرح,استخدام,مهندسان,در,مدارس Icana

قاسم احمدی‌لاشکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با مثبت ارزیابی کردن پیشنهاد وزیر آموزش و پرورش مبنی بر استخدام مهندسان برای تدریس در رشته‌های گوناگون هنرستان‌ها افزود: به طور حتم این اقدام موجب تقویت حوزه‌های علمی و تخصصی خواهد شد و علاوه بر افزایش بار علمی، منجر به انگیزه زیاد در بین دانش‌آموزان می‌شود.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بدیهی است در پذیرش معلمان باید ضابطه‌ای وجود داشته باشد تا استخدام مهندسان بدون هیچ مشکلی انجام گیرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه در حال حاضر پذیرش اساتید رشته‌های هنرستان در وضعیت نامطلوبی قرار دارد تاکید کرد: با وجود آنکه هنرستان و کارودانش نیاز به معلمان متخصص دارد اما امروزه وضعیت استخدام مدرسان در هنرستان‌ها مناسب نیست.

وی تصریح کرد: بدون شک اگر استخدام مهندسان در آموزش و پرورش انجام گیرد از سوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مورد حمایت قرار می‌گیرند چراکه این کمیسیون موافق با چنین فعالیت‌هایی است.

احمدی‌لاشکی با یادآوری اینکه نباید اجرای گام‌های اساسی در آموزش و پرورش در نیمه راه رها شود افزود: متاسفانه برخی اقدامات آموزش و پرورش در ابتدای مراحل اجرای خود با شکست روبرو شد بنابراین امیدواریم این طرح با پشتکار هرچه جدی‌تر برگزار شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: باید در گزینش‌ها سعی شود بهترین نیروها جذب آموزش و پرورش شوند تا بتوانیم در هنرستان‌ها نیروهای خوبی را تربیت کنیم.

حمیدرضا حاجی بابایی در اولین همایش سراسری توسعه آموزش‌های فنی حرفه‌ای و کار و دانش در افق ایران 1404 یکی از نیازهای واقعی آموزش و پرورش در آینده نزدیک را "استخدام مهندسان" در رشته‌های گوناگون برای هنرستان‌ها عنوان کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet