هدر اصلی
1391/08/19 11:14:53
سرویس بین الملل
نوباوه‌وطن با اشاره به انتخاب مجدد باراک اوباما؛

رئیس‌جمهور آمریکا مجری سیاست‌های رژیم صهیونیستی است

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس نهم با بیان اینکه تفاوتی در اجرای سیاست‌های آمریکا از سوی احزاب جمهوری‌خواه و دموکرات وجود ندارد، گفت: رئیس‌جمهور آمریکا مجری سیاست‌های رژیم صهیونیستی است.
رئیس‌جمهور آمریکا مجری سیاست‌های رژیم صهیونیستی است نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس نهم با بیان اینکه تفاوتی در اجرای سیاست‌های آمریکا از سوی احزاب جمهوری‌خواه و دموکرات وجود ندارد، گفت: رئیس‌جمهور آمریکا مجری سیاست‌های رژیم صهیونیستی است. https://cdn.icana.ir/d/019/6114.jpg رئیس‌جمهور,آمریکا,مجری,سیاست‌های,رژیم,صهیونیستی,است Icana

بیژن نوباوه وطن در گفت‌وگو با  خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص  انتخاب مجدد اوباما به عنوان رئیس‌جمهور این کشور، اظهار داشت: دموکرات‌ها برخلاف جمهوری‌خواهان که ادعا می‌شود جنگ‌طلب بوده‌اند، سیاست‌های خصمانه‌تری را  علیه کشورهای دنیا دنبال می‌کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دموکرات‌ها در مواجه با انقلاب‌های رخ داده در جهان موضع خصمانه‌تری را اتخاذ کرده‌اند، تصریح کرد: در زمان ریاست جمهوری بیل کلینتون که از حزب دموکرات به عنوان رئیس جمهور انتخاب شده بود، تحریم‌های سخت‌تری ضد ایران وضع شد که نشانگر جنگ‌طلبی و ستیزه جویی این حزب است.

وی، ادامه داد: رئیس جمهور در آمریکا تنها مجری سیاست‌هایی بوده که توسط لابی صهیونیستی در این کشور تنظیم شده است و ادعای اینکه دموکرات‌ها از جمهوری خواهان آرام‌تر هستند تنها بازی تبلیغاتی است.

نماینده اصولگرای مجلس نهم با تاکید براینکه احزاب در آمریکا تنها مجری سیاست‌های آمریکا هستند، افزود: تفاوتی دراجرای سیاست‌های آمریکا توسط احزاب جمهوری‌خواه و دموکرات وجود نداشته و هر دو حزب مجری سیاست‌های خصمانه این کشور هستند.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس نهم با بیان اینکه انتخاب مجدد اوباما به عنوان رئیس جمهور آمریکا قابل تصور بود، خاطرنشان کرد:  با دقت در دوره‌های ریاست جمهوری در آمریکا در کمتر مواردی شاهد حضور یک رئیس جمهور طی دوره 4ساله هستیم و تنها با برنامه‌ریزی که  در راستای نمایش دموکراسی در این کشور به پا می‌شود  رئیس جمهوری مجدد انتخاب می‌شود.

باراک اوباما" نامزد حزب دموکرات با پیروزی مقابل رقیب خود "میت رامنی" برای بار دوم به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا انتخاب شد، در این انتخابات که از صبح سه شنبه به وقت محلی آغاز شده بود، اوباما موفق شد با کسب ۲۷۴رای الکترال بر رقیب جمهوری خواه خود پیروز شود.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet