هدر اصلی
1391/08/19 08:47:37
سرویس اقتصادی
خجسته تاکید کرد:

ضرورت برنامه ریزی دقیق برای اجرای فاز دوم هدفمندی در شرایط تحریم

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با تاکید بر این که مجلس خواستار اجرای فاز دوم هدفمندی در شرایط مناسب برای دستیابی به اهداف برتر این قانون است گفت: زمان اجرای فاز دوم هدفمندی باید با دقت زیادی صورت گیرد چرا که با توجه به شرایط تحریم این اقدام برنامه ریزی و دقت بالایی را می طلبد.
ضرورت برنامه ریزی دقیق برای اجرای فاز دوم هدفمندی در شرایط تحریم رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با تاکید بر این که مجلس خواستار اجرای فاز دوم هدفمندی در شرایط مناسب برای دستیابی به اهداف برتر این قانون است گفت: زمان اجرای فاز دوم هدفمندی باید با دقت زیادی صورت گیرد چرا که با توجه به شرایط تحریم این اقدام برنامه ریزی و دقت بالایی را می طلبد. https://cdn.icana.ir/d/019/24221.jpg ضرورت,برنامه,ریزی,دقیق,برای,اجرای,فاز,دوم,هدفمندی,در,شرایط,تحریم Icana

امیر خجسته در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت:فاز اول هدفمندی به طور دقیق منطبق بر قانون اجرا نشد و این مسئله تورم را در جامعه به وجود آورد و این تورم تحت تاثیر عوامل دیگری در سال های اخیر قوت گرفت.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:هدفمندی یارانه ها را مجلس تصویب کرده است و به آن نیز اعتقاد راسخ دارد و به طور حتم پیگیری می کند تا این طرح  ادامه داشته باشد.

خجسته با تاکید بر این که اجرای هدفمندی یارانه ها در شرایط آرامش بازار و جامعه ضروری است، گفت:هدفمندی یارانه ها با توجه به این که بخشی از طرح تحول اقتصادی است، باید در شرایط آرامش بازار اجرایی شود چرا که به خودی خود و فی النفسه اجرای این قانون با افزایش قیمت کالاها تحت تاثیر افزایش قیمت حامل های انرژی همراه خواهد بود.

رییس کمیسیون شوراها مجلس با تاکید بر این که مجلس خواستار اجرای فاز دوم هدفمندی در شرایط مناسب برای دستیابی به اهداف برتر این قانون است گفت: زمان اجرای فاز دوم هدفمندی باید با دقت زیادی صورت گیرد چرا که با توجه به شرایط تحریم این اقدام برنامه ریزی و دقت بالایی را می طلبد.

این نماینده مجلس با تاکید بر این که تحویل به موقع بودجه برای تحقق اقتصاد مقاومتی ضروری است اظهارداشت:تا دو سال اخیر تحویل به موقع بودجه محقق نشده است و از این منظر در تخصیص اعتبارات و اجرایی شدن طرح ها مشکلات زیادی  به وجود آمده است.

وی تاکید کرد: دولت در سال آخر کار خود است و تحویل به موقع بودجه از این منظر نیز نیازمند تاکید مکرر است.

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس  تاکید کرد:از دولت درخواست داریم  تا در زمان مقرر به تحویل بودجه سال 92 اقدام کرده و مانع از وارد شدن  آسیب های جدی به کشور، نظام و مردم شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet