هدر اصلی
1391/08/19 12:17:11
سرویس اقتصادی
یحیی زاده با اشاره به تاخیر های مکرر دولت در ارائه بودجه سنواتی:

دولت حداقل در سال آخر کار خود بودجه را به موقع ارائه دهد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تاخیر های دولت درسال های اخیر در ارائه بودجه گفت: دولت حداقل در سال آخر کار خود بودجه را به موقع ارائه دهد.
دولت حداقل در سال آخر کار خود بودجه را به موقع ارائه دهد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تاخیر های دولت درسال های اخیر در ارائه بودجه گفت: دولت حداقل در سال آخر کار خود بودجه را به موقع ارائه دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/4810.jpg دولت,حداقل,در,سال,آخر,کار,خود,بودجه,را,به,موقع,ارائه,دهد Icana

سید جلال  یحیی زاده در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت:تردیدی  نیست که ارائه بودجه در زمان مقرر حداقل برای امسال ضرورت دارد به این خاطر که در ارتباط با بودجه مشکلات ما امسال چندین برابر سال های قبل است.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: البته در مورد چگونگی اجرای قانون بودجه 91 هم خود قانون بودجه انعطاف  ایجاد کرده که دولت  دستش باز است و هم این که به کمیته مشترکی که هم نمایندگان مجلس و هم وزرای رییس جمهور در آن هستند اعتماد کردیم و هر سیاستی که طبق قانون بودجه در آن تایید شود، مجلس نیز آن را می پذیرد.

یحیی زاده با اشاره به این که سال پایانی دولت و شرایط خاص اقتصادی ارائه بودجه در موعد مقرر را بیش از هر سال ضروری می داند، تاکید کرد: در مورد قانون بودجه سال 92 با توجه به این که دولت در سال پایانی است و  دچار شرایط خاص و حاد اقتصادی هستیم، حتما و الزاما باید تا نیمه آذر بودجه به مجلس ارائه شده تا مجلس هم در فرصت مقرر شده بتواند کار کارشناسی لازم را بر روی آن انجام دهد.

وی تاکید کرد: در بودجه 92 چیزی که قطعا الزامی است این است که از قانون بودجه سال 91 و مواردی که در آن اجرایی نشد هم چون بودجه های عمرانی، درس های لازم گرفته شود.

عضو فراکسیون روحانیت  مجلس با اشاره به این که عدم تحویل به موقع بودجه در سال گذشته مشکلات بسیاری به وجود آورده است افزود: هنوز بودجه های عمرانی سال 91 تخصیص نیافته است و این مسئله مشکلات زیادی را به خصوص در استان های سردسیر به وجود آورده است.

یحیی زاده توجه به میزان بودجه های عمرانی را در بودجه سنواتی سال 92 ضروری توصیف و تصریح کرد: با توجه به تجربه هایی که در سال 91 در خصوص بودجه های عمرانی داشتیم، این تجربه باید در بودجه سال 92 مدنظر قرار گیرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تاخیر های دولت در سال های اخیر در ارائه بودجه گفت: دولت حداقل در سال آخر کار خود بودجه را به موقع ارائه دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet