هدر اصلی
1391/08/19 14:24:57
سرویس سیاسی
قشقاوی:

نمی‌توان زمانی برای آزادی گروگان‌های ایرانی در سوریه مشخص کرد

معاون پارلمانی وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه صالحی تلاش زیادی برای آزادسازی گروگان‌های ایرانی در سوریه انجام داده است، از سلامتی کامل گروگان‌ها خبر داد.
نمی‌توان زمانی برای آزادی گروگان‌های ایرانی در سوریه مشخص کرد معاون پارلمانی وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه صالحی تلاش زیادی برای آزادسازی گروگان‌های ایرانی در سوریه انجام داده است، از سلامتی کامل گروگان‌ها خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/27713.jpg نمی‌توان,زمانی,برای,آزادی,گروگان‌های,ایرانی,در,سوریه,مشخص,کرد Icana

حسن قشقاوی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت،‌ با بیان اینکه در میهمانی شام هفته گذشته وزیر امور خارجه کشورمان در حضور اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس،‌ به تلاش‌های خود برای آزادسازی گرگان‌ها اشاره کرده است، گفت: امیدواریم به زودی این عده از هم‌میهنان‌مان آزاد شوند.

معاون پارلمانی، کنسولی و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه، گفت‌وگوهای علی‌اکبر صالحی وزیر امور خارجه با همتایان قطری، ترکیه‌ای و سوری‌اش درباره گروگان‌های ایرانی تروریست‌های سوری را یادآور شد و افزود: نمی‌توان زمان مشخصی برای آزاد شدن زائران ایرانی ربوده شده در سوریه مشخص کرد.

وی ادامه داد: این گروگان‌ها در سلامتی کامل هستند و مذاکرات وزارت امور خارجه با برخی کشورهای مرتبط با گروه‌های معارضه ادامه دارد.

قشقاوی در پاسخ به این پرسش که آیا گروگان‌ها توانسته‌اند با خانواده‌های خود در ارتباط باشند، گفت: متأسفانه تا به حال هیچ تماسی از سوی گروگان‌ها با خانواده‌هایشان گرفته نشده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet