هدر اصلی
1391/08/20 09:30:17
سرویس سیاسی
شوهانی: انگلیس عامل شرارت در منطقه است

توان تسلیحاتی ایران در جهت تقویت قوای دفاعی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه منافع کشورهای غربی در منطقه از طریق ایجاد موج منفی ضد ایران تامین می شود، افزود: توان تسلیحاتی ایران در جهت تقویت توان دفاعی است.
توان تسلیحاتی ایران در جهت تقویت قوای دفاعی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه منافع کشورهای غربی در منطقه از طریق ایجاد موج منفی ضد ایران تامین می شود، افزود: توان تسلیحاتی ایران در جهت تقویت توان دفاعی است. https://cdn.icana.ir/d/019/20128.jpg توان,تسلیحاتی,ایران,در,جهت,تقویت,قوای,دفاعی,است Icana

احمد شوهانی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت درباره اظهار نظر دیوید کامرون درباره برنامه هسته ای ایران گفت: ایران برنامه‌ای برای تولید تسلیحات هسته‌ای ندارد و این غرب و کشورهای سلطه گر هستند که رقابت هسته ای را در جهان به راه انداخته اند.
نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی، سیروان و چرداول در مجلس شورای اسلامی درباره رقابت تسلیحاتی غرب در منطقه، افزود: انگلیس، آمریکا و فرانسه تلاش می‌کنند تا با ایجاد تنش در منطقه تسلیحات خود را به فروش برسانند.
وی با تاکید بر اینکه منافع کشورهای غربی در منطقه از طریق ایجاد موج منفی ضد ایران تامین می شود، تاکید کرد: کشورهایی چون انگلیس منشاء تمام مشکلات در منطقه هستند چرا که اگر جنگی نباشد کشورهای غربی نمی تواند حیات خود را دنبال کنند.
شوهانی با یادآوری درآمد کشورهای غربی از طریق فروش تسلیحات، تصریح کرد: تبلیغات منفی ضد ایران از سوی کشورهای غربی در منطقه باعث شده است تا اکنون کشورهای حاشیه خلیج فارس به انبار تسلیحات ساخته شده انگلیس و آمریکا تبدیل شوند.
وی غرب را عامل اصلی حمله به افغانستان و عراق و ایجاد بحران در سوریه دانست و یادآور شد: کشورهایی مانند انگلیس و آمریکا با تنش زایی در منطقه به دنبال تامین منابع مورد نیاز خود هستند.

انگلیس عامل شرارت در منطقه است
این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه انگلیس به عنوان استعمار پیر به عامل شرارت در منطقه است، گفت: رقابت تسلیحاتی غرب در منطقه و فروش سلاح به کشورهای حاشیه خلیج فارس عامل تنش زا در بین کشورهای منطقه است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه توان تسلیحاتی ایران در جهت تقویت توان دفاعی است، افزود: اظهارات نخست وزیر انگلیس درباره ایران با این هدف دنبال می شود که با ایجاد موج ایران هراسی در منطقه و تشویش اذهان عمومی، منافع خود را به دست آورند.

 دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس با هدف فضاسازی علیه برنامه هسته ای جمهوری اسلامی ایران و در جهت پروژه ایران هراسی مدعی شده برنامه نظامی هسته ای ایران نه تنها تهدیدی برای جهان است، بلکه سبب آغاز مسابقه تسلیحاتی هسته ای در منطقه خواهد شد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet