شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/20 09:20:24
سرویس دیگر رسانه‌ها
حجت الاسلام محمد باقری:

گروه اقلیت، مجلس را تضعیف نکنند

ما می گویم دولت قانون را اجرا کند ؛ هر جا قانون رعایت شد بهشت می شود ، اگر دولت قانون رعایت می کرد ، این همه مشکل ایجاد نمی شد ؛ طرح سوال نمایندگان بر طبق قانون اساسی اجرایی شده و تا زمانی که مقام معظم رهبری به ما دستوری در این باب نداده اند ، بر سوال خود ایستاده ایم.
گروه اقلیت، مجلس را تضعیف نکنند ما می گویم دولت قانون را اجرا کند ؛ هر جا قانون رعایت شد بهشت می شود ، اگر دولت قانون رعایت می کرد ، این همه مشکل ایجاد نمی شد ؛ طرح سوال نمایندگان بر طبق قانون اساسی اجرایی شده و تا زمانی که مقام معظم رهبری به ما دستوری در این باب نداده اند ، بر سوال خود ایستاده ایم. https://cdn.icana.ir/d/019/21461.jpg گروه,اقلیت،,مجلس,را,تضعیف,نکنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حجت الاسلام محمد باقری بنابی عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی اعتدال ،  گفت: جایگاه مجلس در نظام جمهوری اسلامی ایران جایگاه ویژه ای است که در قانون اساسی هم به آن توجه ویژه ای شده است.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی افزود: باید تمامی قوا احترام هم را حفظ کنند ؛ از فراکسیون اصولگرایان (اقلیت) می خواهیم در صحبت ها و مصاحبه های خود مجلس را تضعیف نکنند؛ این بحثی که آنها شروع کرده اند  درباره سوال از رییس جمهور خود موجب تضعیف مجلس است ؛ از یک سو این افراد می گویند سوال از رییس جمهور را نباید انجام داد و اختلاف ایجاد کرد و از سوی دیگر خود این افراد که سوال را قبول ندارند به دنبال استیضاح هیات رییسه محترم مجلس هستند ؛ ما این پارادوکس ها را درک نمی کنیم.

دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: باید کاری شود تا هر قوه ، مسئول و سازمانی  به قانونمندی پایبند باشد ؛ تمام اختلافات و تنش ها از اینجا شروع شد که به قانون عمل نمی شود ؛ اگر واقعا قانون هدفمندی یارانه ها خوب اجرا می شد از نظر اقتصادی این مکان قرار نمی گرفتیم و یا اگر بحث ارز از سوی دولت کنترل می شد ، آیا کار به طرح سوال و مشکلات فعلی می رسید؟

وی افزود: همه قانون را رعایت کنند ، به خصوص دولت که که در چند سال اخیر از قانون گریزترین دولت ها بود ؛ خود دولت پاسخ دهد از سفرهای پرشمار دولت ، چند مصوبه تصویب و چند تا از این مصوبات محقق شده است .

باقری گفت: ما می گویم دولت قانون را اجرا کند ؛ هر جا قانون رعایت شد بهشت می شود ، اگر دولت قانون رعایت می کرد ، این همه مشکل ایجاد نمی شد ؛ طرح سوال نمایندگان بر طبق قانون اساسی اجرایی شده و تا زمانی که مقام معظم رهبری به ما دستوری در این باب نداده اند ، بر سوال خود ایستاده ایم.

وی در خاتمه گفت: ناگفته ای نیست ، اگر هم باشد ، باید مردم از آن آگاه باشند و مشکلات کشور را بدانند ؛ لاپوشانی کردن مشکلات صحیح نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet