هدر اصلی
1391/08/20 11:08:31
سرویس سیاسی
محسنی‌ثانی خبرداد:

بازدید کمیته امنیت مجلس از مرزهای شرقی کشور

رئیس کمیته امنیت داخلی مجلس از برگزاری نشستی با مسئولان دستگاه‌های مربوطه درباره بررسی وقایع تروریستی اخیر استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
بازدید کمیته امنیت مجلس از مرزهای شرقی کشور رئیس کمیته امنیت داخلی مجلس از برگزاری نشستی با مسئولان دستگاه‌های مربوطه درباره بررسی وقایع تروریستی اخیر استان سیستان و بلوچستان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/1452.jpg بازدید,کمیته,امنیت,مجلس,از,مرزهای,شرقی,کشور Icana

محمدرضا محسنی ثانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت،‌ با یادآوری وقایع تروریستی اخیر استان سیستان و بلوچستان، از برگزاری نشست برای بررسی این وقایع خبر داد.

نماینده مردم سبزوار، جلگه، جغتای و خوشاب در مجلس شورای اسلامی افزود: نشست‌ بررسی و اتخاذ تدابیر لازم درباره اتفاقات تروریستی اخیر استان سیستان و بلوچستان، در دفتر استاندار زاهدان با حضور برخی اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، مسئولان کشوری و استانی برگزار می‌شود ضمن آنکه بازدیدی نیز از مرزهای شرقی کشور صورت می‌گیرد.

 انفجار عامل تروریستی در نزدیکی مسجد امام حسین (ع) چابهار و شلیک مستقیم گلوله به مردم در دو شهر استان سیستان و بلوچستان از وقایعی بودند که در هفته‌های گذشته رخ داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet