هدر موبایل
1391/08/20 11:20:55
سرویس سیاسی
حقیقت‌پور:

هیاتی از نمایندگان مجلس به ترکیه سفر می‌کنند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌ خارجی مجلس با بیان اینکه اعضای این کمیسیون امروز از مرزهای استان سیستان و بلوچستان بازدید کردند، افزود:‌ هیاتی هم این هفته به ترکیه سفر می‌کنند.
هیاتی از نمایندگان مجلس به ترکیه سفر می‌کنند نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌ خارجی مجلس با بیان اینکه اعضای این کمیسیون امروز از مرزهای استان سیستان و بلوچستان بازدید کردند، افزود:‌ هیاتی هم این هفته به ترکیه سفر می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/20197.jpg هیاتی,از,نمایندگان,مجلس,به,ترکیه,سفر,می‌کنند Icana

منصور حقیقت پور در گفت ‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جلسات این هفته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: رسیدگی به لایحه گذرنامه از موضوعات اصلی است که در جلسه این هفته کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اعضا کمیسیون امروز از مرزهای استان سیستان و بلوچستان بازدید کردند، افزود:‌ آخرین ضعیت این استان در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بررسی می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه هیاتی از اعضا کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هفته جاری به ترکیه سفر می‌کنند، تصریح کرد:‌ این هیات با مسئولیت من و حضور سایر اعضا کمیسیون با مقامات ترکیه دیدار و گفت‌وگو می‌کند.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌ خارجی مجلس شورای اسلامی در تشریح جزئیات این سفر یادآور شد: در این سفر آخرین وضعیت زائران ایرانی گروگان گرفته شده از سوی مخالفان سوری و یافتن راهکاری برای آزادی آنها مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet