هدر اصلی
1391/08/20 12:31:12
سرویس اقتصادی
این هفته در کمیسیون کشاورزی مجلس‌انجام می شود:

بررسی سند توسعه آب با حضور وزیر نیرو

کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس این هفته تشکیل جلسه خواهد داد که در مهمترین بخش ها سند توسعه آب و اجرای قانون تعیین تکلیف چاه های فاقد پروانه با حضور وزیر نیرو مورد بررسی قرار می گیرد.
بررسی سند توسعه آب با حضور وزیر نیرو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس این هفته تشکیل جلسه خواهد داد که در مهمترین بخش ها سند توسعه آب و اجرای قانون تعیین تکلیف چاه های فاقد پروانه با حضور وزیر نیرو مورد بررسی قرار می گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/968.jpg بررسی,سند,توسعه,آب,با,حضور,وزیر,نیرو Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در یکی دیگر از بخش های جلسه این هفته کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در ادامه رسیدگی به طرح اصلاح قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها مصوب 1374 و اصلاحیه بعدی آن در دستور کار قرر گرفته است.

براساس این گزارش، مروری بر اخبار بخش کشاورزی در یک هفته گذشته و در نشست هیأت رئیسه از دیگر دستور کارهای این هفته کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس است.

گفتنی است، اعضا و هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، چهارشنبه این هفته سفری دو روزه به برخی شهرهای استان خراسان رضوی جهت بازدید از ظرفیت های کشاورزی و منابع طبیعی این استان خواهند داشت.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet