هدر اصلی
1391/08/20 13:11:02
سرویس اقتصادی
این هفته در کمیسیون صنایع و معادن بررسی می شود:

تقاضای تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی روی میز کمیسیون صنایع

اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس بررسی تقاضای تحقیق و تفحص جمعی از نمایندگان مجلس در خصوص عملکرد صنایع خودروسازی کشور و شرکت‌های خودروساز در دستور کار کمیسیون این هفته خود دارند.
تقاضای تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی روی میز کمیسیون صنایع اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس بررسی تقاضای تحقیق و تفحص جمعی از نمایندگان مجلس در خصوص عملکرد صنایع خودروسازی کشور و شرکت‌های خودروساز در دستور کار کمیسیون این هفته خود دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/13404.jpg تقاضای,تحقیق,و,تفحص,از,صنایع,خودروسازی,روی,میز,کمیسیون,صنایع Icana

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس طرح اصلاح قوانین نحوه معرفی، انتخاب و فعالیت ناظرین و ساماندهی امور نظارتی مجلس شورای اسلامی را در نشست روز یکشنبه این هفته خود در دستور کار دارند.

همچنین در ادامه نشست روز یکشنبه ادامه بررسی وضعیت صنعت خودروسازی کشور در دستور کار کمیسیون صنایع و معادن مجلس قرار دارد.

اعضای این کمیسیون بررسی طرح تأسیس سازمان ملی استاندارد ایران را در نشست روز دوشنبه خود بررسی می‌کنند.

ادامه طرح تأسیس سازمان ملی استاندارد ایران و بررسی طرح اصلاح تبصره (5) بند الف ماده 3 قانون اصلاح قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی در دستور کار کمیسیون صنایع خواهد بود.

بررسی تقاضای تحقیق و تفحص جمعی از نمایندگان مجلس در خصوص عملکرد صنایع خودروسازی کشور و شرکت‌های خودروساز در دستور کار کمیسیون صنایع در روز سه‌شنبه خواهد بود.

همچنین طی این هفته کارگروه پتروشیمی و صنایع نفت و گاز با موضوع بررسی امور ارجاعی کمیسیون به  کارگروه صنعت با موضوع بررسی طرح تأسیس سازمان ملی استاندارد ایران در این هفته جلسه خواهند داشت.

 کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات  گزارش جلسه کارگروه با وزیر و مسؤولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمع‌بندی می‌کنند و سهم وزارت ارتباطات فناوری اطلاعات IT)) در تولید ملی را بررسی می‌کنند.

کارگروه فناوری‌های نوین و هوا فضا نیز گزارش مسئولان شرکت ملی صنایع پتروشیمی در خصوص عملکرد و ارائه برنامه‌های شرکت متبوع در حوزه‌ فناوری ‌های نوین را در دستور دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet