هدر اصلی
1391/08/20 13:37:28
سرویس دیگر رسانه‌ها
الیاس طاهری:

سوء مدیریت‌ها دل مردم را خون کرده است

آیا دربرابر فاجعه سقوط شدید ارزش پول ملی دولتمردان نباید استعفای دسته جمعی بدهند و یا حداقل وزرای مربوطه استعفا بدهند؟ اما نه تنها دولت این کار را انجام نمی دهد بلکه هر کاری برای نافرجام شدن سوال از رییس جمهور و استیضاح وزرای مرتبط انجام می دهد
سوء مدیریت‌ها دل مردم را خون کرده است آیا دربرابر فاجعه سقوط شدید ارزش پول ملی دولتمردان نباید استعفای دسته جمعی بدهند و یا حداقل وزرای مربوطه استعفا بدهند؟ اما نه تنها دولت این کار را انجام نمی دهد بلکه هر کاری برای نافرجام شدن سوال از رییس جمهور و استیضاح وزرای مرتبط انجام می دهد https://cdn.icana.ir/d/019/21836.jpg سوء,مدیریت‌ها,دل,مردم,را,خون,کرده,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛الیاس طاهری دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی اعتدال ، با یادآوری جمله ای از مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه " کار مضاعف در پرکاری خلاصه نمیشود، بلکه به معنای کارکیفی، دقیق، برنامه ریزی شده، کارشناسی شده، مستمر و همراه با مشورت است" ، گفت:  احمدی نژاد دائم از فعال بودن خودش می گوید ، در حالی که خروجی آن مناسب نیست و کارکیفی، دقیق و برنامه ریزی شده، در دولت کم می بینیم.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از گرانی ، تورم و ناتوانی دولت در کنترل شرایط بحرانی موجود، خطاب به رییس جمهور افزود: آیا می دانید آدمی که در روستاهای دور افتاده زندگی می کند، باید یک بسته پنیر را 4 هزار تومان بخرد؟ آیا می دانید در بحث مواد غذایی که اولویت زندگی مردم است، چه باید کار کرد؟ آیا بهتر نیست به جای جنجال آفرینی، به فکر حل مشکلات مردم باشید؟

نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رییس جمهور باید بپذیرد تیم اقتصادی اش موفق نبوده است ، ادامه داد: احمدی نژاد باید بداند اگر امروزه گرانی در جامعه بیداد می کند و کمر مردم زیر بحث گرانی خرد شده، ناشی ازعملکرد غلط دولت بوده است.

وی با تاکید بر اهمیت مشاوره و برنامه ریزی در امور اجرایی گفت: متاسفانه احمدی نژاد اعتقادی به مشاور و مشاوره ندارد و این ادعا در بین صحبتهای وزرای برکنار شده و آنهایی که سرکار هستند به وضوح مشاهده می شود.

طاهری با ابراز تاسف از اینکه احمدی نژاد به جای آنکه مشاوره بگیرد و برنامه ریزی داشته باشد، دائم جنجال آفرینی می کند ، افزود: رییس جمهور گاهی در یک نشست خبری جملاتی بر زبان می آورد که همه قوا را برهم بریزد و گاهی نیز افراد را بدون آنکه سند و مدرک معتبری ارائه دهد، به فساد یا اقدام علیه دولت متهم می کند.

وی با انتقاد از برخی اظهارات احمدی نژاد که مستقیم و یا غیر مستقیم مجلس و قوه قضاییه را متهم به کارشکنی علیه دولت می کند ، گفت: بارها نمونه همکاری و تعامل مجلس با دولت را دیده اید، نمایندگان چقدر نسبت به عملکرد سوء دولتمردان سکوت می کنند؟ اگر اقتصاد هر کشوری یک باره تا بدین اندازه بر هم ریخته بود که ارزش پول ملی در برابر دلار از یک هزار تومان به 4 هزار تومان کاهش پیدا می کرد و کارخانه ها بحرانی می شد و اخراجهای گسترده اتفاق می افتاد، مسئولان دولتش چه می کردند؟ آیا دربرابر فاجعه سقوط شدید ارزش پول ملی دولتمردان نباید استعفای دسته جمعی بدهند و یا حداقل وزرای مربوطه استعفا بدهند؟ اما نه تنها دولت این کار را انجام نمی دهد بلکه هر کاری برای نافرجام شدن سوال از رییس جمهور و استیضاح وزرای مرتبط انجام می دهد.

طاهری با تاکید بر اینکه در نتیجه سوء مدیریت دولت، همه چیز برهم ریخته و دل مردم را خون کرده ، گفت: مردم در حوزه های انتخابیه انتظار دارند نمایندگانشان در مجلس فریاد بزنند و آنقدر فشار بیاورند تا مشکلات حل شود، اما می بینید که هم ما دنبال این هستیم که به دولت کمک کنیم هم در قوه قضاییه بحث بر تعامل با دولت است، اما دریغ از همکاری.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet