هدر اصلی
1391/08/21 08:07:55
سرویس سیاسی
حیدر‌پور درباره سوال خود از نجار:

وزیرکشور باید درباره انتصابات غیر‌اصولی برخی استانداران توضیح دهد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، درباره سوال خود از وزیر کشور گفت: این سوال درباره دلایل انتصابات غیر‌اصولی برخی از استانداران و فرمانداران است.
وزیرکشور باید درباره انتصابات غیر‌اصولی برخی استانداران توضیح دهد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، درباره سوال خود از وزیر کشور گفت: این سوال درباره دلایل انتصابات غیر‌اصولی برخی از استانداران و فرمانداران است. https://cdn.icana.ir/d/019/19388.jpg وزیرکشور,باید,درباره,انتصابات,غیر‌اصولی,برخی,استانداران,توضیح,دهد Icana

عوض حیدر‌پور شهر‌ضایی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، گفت: مصطفی محمد‌نجار، وزیر کشور قرار است سه‌شنبه هفته‌جاری ( 23 آبان) در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور یافته و به سوالات نمایندگان مجلس پاسخ می‌دهد.

نماینده مردم شهرضا و سمیرم سفلی در مجلس شورای اسلامی، افزود:  یکی از سوالاتی که در این جلسه قرار است درباره آن توضیحاتی از سوی وزیر کشور داده شود، سوال من است که قبلا در مورد انتصابات غیر‌اصولی برخی از استانداران و فرمانداران از وزارت کشور بودم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تصریح کرد: از آنجایی که مسئولیت انتصاب استانداران و فرمانداران با وزارت کشور است، بر این اساس وزیر کشور باید درباره این سوال به مجلس و نمایندگان پاسخ دهد.

لازم به یادآوری است که مصطفی محمد‌نجار، وزیر کشور قرار است روز سه‌شنبه ( 23 آبان) در کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی و همچنین کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس حضور یافته و به سوالات نمایندگان پاسخ دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet