هدر اصلی
1391/08/21 10:52:28
سرویس بین الملل
اسماعیلی با اشاره به سفر اوباما به میانمار،کامبوج و تایلند؛

تور آسیایی اوباما با هدف فریب افکار عمومی انجام می‌گیرد

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس نهم، با بیان اینکه تور آسیای جنوب شرقی اوباما با هدف فریب افکار عمومی انجام می‌گیرد،گفت: افکار عمومی فریب سفر اوباما به میانمار را نمی‌خورد.
تور آسیایی اوباما با هدف فریب افکار عمومی انجام می‌گیرد عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس نهم، با بیان اینکه تور آسیای جنوب شرقی اوباما با هدف فریب افکار عمومی انجام می‌گیرد،گفت: افکار عمومی فریب سفر اوباما به میانمار را نمی‌خورد. https://cdn.icana.ir/d/019/466.jpg تور,آسیایی,اوباما,با,هدف,فریب,افکار,عمومی,انجام,می‌گیرد Icana

محمد اسماعیلی در گفت‌و گو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص  سفر باراک اوباما به میانمار و برخی از کشورهای آسیای جنوب شرقی، با بیان اینکه سفر اوباما به میانمار با هدف فریب افکار عمومی انجام می گیرد، گفت: با وجود گذشت زمان زیادی  از درگیری‌های قومی  در میانمار اوباما به تازگی قصد سفر به این کشور را دارد.

افکار عمومی فریب تور آسیایی اوباما را نمی‌خورد

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، افزود: اگر اوباما به دنبال جلوگیری از کشتار مسلمانان میانمار است چرا پس از دو سال سکوت در مقابل نسل کشی در میانمار و درست بعد از پیروزی در انتخابات آمریکا به فکر اظهار همدردی با مردم این کشور افتاده است؟

وی، با بیان اینکه سفر اوباما به میانمار در حالی  انجام می‌گیرد که ردپای آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی در نسل کشی مسلمانان در این کشور به وضوح به چشم می‌خورد، گفت: افکار عمومی فریب تور آسیایی اوباما را نمی‌خورد.

سکوت طولانی شورای امنیت در مقابل نسل کشی مسلمانان در میانمار

این نماینده اصولگرای مجلس نهم با انتقاد از موضع شورای امنیت در قبال کشتار مسلمانان در میانمار، تاکید کرد: شورای امنیت هرگاه منافع خود را در خطر ببیند با بزرگ نمایی‌های رسانه‌ای اوضاع را به نفع خود به پایان می‌رساند؛ این در حالی است که در مقابل نسل کشی مسلمانان در میانمار سکوتی طولانی اختیار کرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم در ارتباط با سفر رییس جمهور آمریکا به میانمار، تایلند و کامبوج، خاطر نشان کرد:  سفر به میانمار نخستین سفر  یک رئیس جمهور آمریکایی است که به منظور فریب افکار عمومی در راستای شعار حمایت از حقوق بشر انجام می‌گیرد.

اوباما به عنوان بخشی از تور آسیا جنوب شرقی خود به میانمار سفر می‌کند که این تور از تاریخ 17 تا 20 نوامبر انجام شده و شامل سفر به تایلند و کامبوج نیز خواهد بود./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet