هدر اصلی
1391/08/20 17:05:00
سرویس اقتصادی
میرکاظمی با اشاره به جلسات کمیسیون انرژی با جایگاهداران CNG:

قیمت تمام شده هر متر مکعب CNG از سوی مجلس اعلام می‌شود

رئیس کمیسیون انرژی مجلس از اعلام نظر این کمیسیون در خصوص قیمت تمام شده هر متر مکعب CNG پس نهایی شدن نظرات کارشناسی در کمیسیون خبر داد.
قیمت تمام شده هر متر مکعب CNG از سوی مجلس اعلام می‌شود رئیس کمیسیون انرژی مجلس از اعلام نظر این کمیسیون در خصوص قیمت تمام شده هر متر مکعب CNG پس نهایی شدن نظرات کارشناسی در کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/20421.jpg قیمت,تمام,شده,هر,متر,مکعب,CNG,از,سوی,مجلس,اعلام,می‌شود Icana

سید مسعود میرکاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مشکلات جایگاهداران  CNG، گفت: کمیته نفت و گاز کمیسیون انرژی مجلس پیگیر مشکلات جایگاهداران CNG است و با این جایگاهداران جلساتی را برگزار کرده‌ است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: نظر کارشناسی کمیسیون پس از ارائه گزارش کمیته نفت و گاز به کمیسیون انرژی اعلام و مشخص می‌شود قیمت هر متر مکعب گاز CNG باید به چه قیمتی تعیین شود.

وی ادامه داد: وزارت نفت پس از اعلام نظر کارشناسی کمیسیون انرژی از نظر کمیسیون با خبر می‌شود و انتظار می‌رود این گزارش در تصمیم‌های وزارت نفت اثرگذار باشد.

رئیس کمیسیون انرژی به افزایش قیمت تمام شده و همچنین افزایش نرخ مالیات بر ارزش افزوده جایگاهداران اشاره کرد که باید در نظرهای کارشناسی برای قیمت تمام شده متر مکعب گاز CNG به چه میزان باشد.

در همین حال رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی سی ان جی کشور از روند رو به افزایش تعطیلی جایگاه‌های CNG سراسر کشور خبر داد و گفت: متاسفانه با وجود اینکه حدود ۲ سال است قیمت هر متر‌مکعب CNGبالای ۷۵ تا ۸۰ تومان برای جایگاه‌داران تمام می‌شود، ولی همچنان دولت با مترمکعبی ۴۰ تومان برای جایگاه‌داران حساب‌ها را تعیین می‌کنند.

دادرس همچنین افزایش هزینه‌های پرسنلی، تعمیر و نگهداری جایگاه‌ها، تحریم‌ها و به تبع آن افزایش نرخ دلار و افزایش نرخ مالیات بر ارزش افزوده از ۳ درصد به ۴ الی ۵ درصد را طی دو سال اخیر از دلایل روند رو به رشد تعطیلی جایگاه‌های کشور دانست.

در همین راستا کمیته نفت و گاز کمیسیون انرژی مجلس این هفته با جایگاهداران نشستی مشترک خواهند داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet