هدر اصلی
1391/08/21 10:27:40
سرویس فرهنگی

برگزاری نمایشگاه کتاب در کتابخانه مجلس

کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی به مناسبت بیستمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، نمایشگاهی از کتاب‌های منتشر شده خود را به نمایش گذاشت.
برگزاری نمایشگاه کتاب در کتابخانه مجلس کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی به مناسبت بیستمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، نمایشگاهی از کتاب‌های منتشر شده خود را به نمایش گذاشت. https://cdn.icana.ir/d/019/17048.jpg برگزاری,نمایشگاه,کتاب,در,کتابخانه,مجلس Icana

به گزارش خبرگزای خانه ملت،‌ کتابخانه مجلس که تاکنون بیش از 400 عنوان کتاب در موضوعات مختلف به جامعه علمی کشور به چاپ رسانده، در نمایشگاه کتابی که در ایام هفته کتاب برگزار خواهد کرد، آثار منتشر شده خود را با 30 درصد تخفیف به علاقه مندان عرضه می‌کند.

این نمایشگاه در ایام هفته کتاب از 20 آبان لغایت 27 آبان برپا خواهد بود.

 کتابخانه ذکرشده در اولین روز هفته کتاب نیز با ارسال بیش از سه هزار کتاب‌ به کتابخانه‌های مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی گام دیگری در این عرصه برداشت.

همچنین، از چهار اثر تازه منتشر شده کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی در بیستمین دوره هفته کتاب رونمایی خواهد شد.

این کتاب‌ها عبارتند از: «دفتر سوم متون ایرانی» شامل متون کهن مؤلفان ایرانی به کوشش جواد بشری؛ «غزوات (در وقایع صفین، جمل و نهروان)» سرودهٔ میرزا ابوطالب میرفندرسکی با تصحیح علیرضا عبداللهی کچوسنگی که منظومه حماسی و دینی غزوات در بیان امامت امام علی (ع) و غزوات ایشان تا زمان شهادت در مسجد کوفه است؛ «فهرست کتابخانه سلطنتی ایران» که طی سال‌های 1328 ـ 1338 ق تألیف شده و «کتابچه جمع و خرج کلّ هذه السنه ایت‌ئیل ممالک محروسه» .
مراسم رونمایی از آثار فوق روز دوشنبه در محل کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران تالار خواجه نصیر طوسی (تالار کتاب‌های نفیس) انجام خواهد شد.

دکتر علی اشرف صادقی، استاد سید علی آل داود و سید محمدحسین حکیم از سخنرانان این مراسم خواهند بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet